Кои се благодетите на интернетот?

 • Креатор на темата Tetro
 • Време на започнување

...

 • ...

  Гласови: 80 89,9%
 • ...

  Гласови: 9 10,1%

 • Вкупно гласачи
  89
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
e kako moze da nema? pa se sto ve interesira od svetot moze da najdete na internet
 

M@We4kA

Loading . . .
Член од
26 јуни 2007
Мислења
559
Поени од реакции
5
Има корист ама овде на оваа тема станува збор за заработка преку интернет.
 

Љупка

CLAW
Член од
30 јули 2008
Мислења
69
Поени од реакции
5
Мислам дека колку што има , толку и нема корист!Што е со очите , мене не ми се за фрлање ама сепак и без нет си како телевизор без програми!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Сепак мислам дека повеќе има корист него штета. Размислете да немаше нет ни преноси на нешто ни вести ќе слушавме апдејтувани. Плус разни други кул работи. Алал нека и е на американската војска што им текнало да измислуваат начини на побрз трансфер за комуникација.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Реторички прашања :music2:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
има корист бе како може да нема:tapp:
 
Член од
15 април 2008
Мислења
27
Поени од реакции
0
Има-како нема-шириме познанства,се допишуваме со тие што сакаме,дознаваме многу работи што не интерсираат,отепуваме слободно време и + не остава ненаспани до сабајле.......итн....
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
Како може да нема корист гарант без мсн неможеш ни 2 дена да издржиш и не само тоа место да идеш до трафика да купиш весник на интернет ги имаш сите весници од цел свет и има уште многу примери за тоа колку е корисен интернетот:uvo:
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
Нормално дека има и тоа голема голема корист...На нет можеш да правиш се што сакаш од дома,,да се информираш,,да купуваш,,да се допишуваш,,да огласуваш итн итн....во денешно време нема ништо побрзо од интернетот..и како се развива технологијата,,се повеќе ќе имаме потреба од него:pipi:
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.473
Поени од реакции
1.638
интернетот е од голема корист и завзема значајно место во мојот образовен живот.
секој што вели спротивно е БУДАЛА
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Има корист... Ама ние поише курташак си праиме на интернет, него што праиме нешто што на нас ќе ни користи :)
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.339
Поени од реакции
21.901
има како не и тоа многу корист
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Дали има корист од постоење на темава, и тоа подолго од една година? :/
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..абе све се може преку интернет..као и да ги упропастиш очите..па сеа незнам...ја сум меѓу не и да....хих:toe:..поише не:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom