Кои се благодетите на интернетот?

 • Креатор на темата Tetro
 • Време на започнување

...

 • ...

  Гласови: 80 89,9%
 • ...

  Гласови: 9 10,1%

 • Вкупно гласачи
  89

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
па секако дека има корист од интернето од него можат да се научат многу работи:toe:
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
haha pa normalno ima korist zasto go koristi cel svet lelele anketava:)
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.314
Поени од реакции
2.199
Има корист и тоа многу, посебно за материјалите во училиште :wink:
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
па ако немаше корист.....зошто би го користеле
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Зашто некој го поставува прашањево?
Зашто некој дискутира на прашањево?
(а чекај.. не искористи интернет за да го поставиш прашањево?)

Глупости, моронизам и ренесанса :tapp:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Ако немаше интеренет...ќе моеше да ја напраиш анкетава??

Тоа ти е као да стаиш анкета на интернет со прашање:

Дали имате интернет?
Да.
Не.


Или многу ми е глупо она информации за интернет пакети ...на интернет..мене ако ми треба информација да стаам интернет (а неам) на интернет треба да идам да барам? ЛОЛ
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Ако немаше интеренет...ќе моеше да ја напраиш анкетава??

Тоа ти е као да стаиш анкета на интернет со прашање:

Дали имате интернет?
Да.
Не.


Или многу ми е глупо она информации за интернет пакети ...на интернет..мене ако ми треба информација да стаам интернет (а неам) на интернет треба да идам да барам? ЛОЛ
Чоек те сваќам се тоа што сакаш да докажеш се согласувам ама анкетава си ја утнал. Има и интернет кафе па и негде од кај другари уклучување. Јас до пред некој ден така се уклучував на кајгана.
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Да не постоеше интернетот, сега немаше да дискутираме на форумот на кајгана!:baeh:
Не шала на страна...има голема корист од интернетот...мислам тоа е белег на денешнината...јас лично без интернет сум како...риба на суво!:)
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
66
Интернетот е само една многу моќна работа што масоните ни ја сервираа да ја имаме, огледувајќи дека луѓето стануваат одтуѓени, и пријателствата во денешно време навистина изумираат,пропорционално со времето колку што одиме напред,толку луѓето се по одтуѓени.
И како би имале денеска контаткт ако нема интернет..think....
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
the interent is for PORN,, the internet is for PORN , porn porn porn ... и троа кајгана :pos2::pos2::pos2:
 
П

Паган-др

Гостин
Зошто да нема корист? Да немаше корист немаше да го имаме и употребуваме. Да Има Корист.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom