Кои серии моментално ги гледате?

  • Креатор на темата јовица11
  • Време на започнување

Кои серии моментално ги гледате?


  • Вкупно гласачи
    117
  • Гласањето е завршено на .
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Едно време ја гледав, дури имаше ХТВ2, после некако ја заборајв. Треба да ја слезам
Обавезно да ја слезиш..Веќе 5та сезона иде и је супер ..а и по 180 мега е епизода така да ..ке се изнаглеаш.
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Па добро бе луѓе зарем јас сум едини што ја спомнува а со тоа и гледа оваа серија а? :)





Серијава е лудница према мене и кој може да ја глеа нека ја изгледа ...Ја има на нет насекаде ..
Чарли Шин има многу јака улога..
А и тоа мале;кото е комедии ..кај го нашле само :):)

И јас ја гледам оваа , комедии моментално што излегуваат нови епизоди освен оваа ги гледам и How I Met Your Mother , The Big Bang Theory , My Name Is Earl... добри се сите.
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
:tv: Фрејзер, House, CSI, и ептен се палам на Star Trek (по не знам кој пат ги гледам)
P.S. CSI Las Vegas RULZZZZ!!!:vozbud:
Ова е првпат во мојот живот да слушнам некоја да се пали на Стар Трек ..Хмм кога би можел тоа да го искористам некако.. :)
Но незнам како !!!:)
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
momentalno kaj mene se gleda : CSI(Miami , Las Vegas) Prison Break , Lost i Mladi Buntovnici ( nekni pocnaja da gi davaat na OBN ) :DDD
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Prison break, Ugly Betty, Everybody hates Chris (сега ја почнав, многу е јака) и чат-пат CSI: Las Vegas (ама исклучиво Лас Вегас, заради Грисом, нема лик ко него)
 
Член од
9 март 2008
Мислења
184
Поени од реакции
4
Сите го сакаат рејмонд:pos2:
Луди 70-ти
Вовед во анатомија
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Само Grey's Anatomy а кога ќе фатам на Fox Life гледам Desperate Housewives. И секојдневно, со едно око, гледам Никита, сестра ми е збудалена по таа серија.
 
Член од
19 февруари 2008
Мислења
103
Поени од реакции
1
the class, cosby show, help me help you, men women and dogs, friends, how did i meet your mum
p.s. ako ne gi znaete toa e zatoa sto nemate slovenski programi
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Lost, Heroes и Desperate Housewives редовно ги гледам и ги даунлоадирам најновите епизоди. Ugly Betty ја гледам само кога ми е многу досадно, всушност кога не излегуваат нови епизоди од други серии, не ми се игра, не ми се сурфа, за филм немам идеја. И таа ќе ја пуштам :)
Sabrina The Teenage Witch ја даунлоадирав и планирав да ја гледам набрзина, ама сопрев некаде 4 сезона јануари и немам ја чепнано од тогаш. И така :)
 
Член од
22 април 2008
Мислења
20
Поени од реакции
1
od nevklucenite vo anketa ok se:
Scrubs
Battlestar galactica
Frasier
Raymond
Kako sto kje kaze Dzim

taka taka:
Weeds


ne bash:
Nip&Tuck
Andromeda
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Моментално ниедна серија зашто не гледам телевизија. Иначем од горе наведените само One Tree Hill имам гледано и мн. ја сакам таа серија. А и Како ќе каже Џим и тоа гледав, ама сега јок.
 
Член од
15 март 2008
Мислења
35
Поени од реакции
0
Ружна Лети на Пинк :pos2::pos2:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.737
Поени од реакции
9.829
prison break...само не знам дали ќе ја даваат на некоја од нашиве телевизии инаку серијата е закон
 

Kajgana Shop

На врв Bottom