Кои градови се сакaат меѓу себе?

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Свети Николе и Велес и до некаде Велес и Скопје.
 
П

Паспарту

Гостин
Skopjani site se ednostavno pederi za mene taka mozam da kazam,deka so nikoj ne se sakaat,tie tamu vo Skopje ke se ubijat site,a ne pa so drugite :pos2:pr.Vo Cair vo edna familija soprugot si ja ubil zenata neznam so... gluposti,za mene skopjani(maskite)se mnogu prost narod,kako sto naselbata Aerodrom tamu ne se znae kakov narod se zivee :pos2:polno e so narkomani,vo sekoja zgrada ima po eden narkoman minimalno,i toa e od mene za Skopjani(maskite),inaku za Strumica mozam da kazam deka e najubav grad,nikoj nema kako nasiot i presreken sum so ziveam vo Strumica:tv::smir::baeh:
еве уште еден обратен на форумов... уац ап мистр геј?
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Гостивар и Тетово највише се сакаат!
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
темава нема логика:uvo:
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
166
Поени од реакции
18
Штипјани и Светиниколчани се љубат:back:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:И покрај тоа што темава е за во канта оти нама врска добро е да се слушни кој кого смета за пријател

Гостивар и Тетово највише се сакаат!
хахахахахахахахахахаахахах точно и Гостивар има дјамии и Тетово има скоро како едно се :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:не можат еден без друг:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Skopjani site se ednostavno pederi za mene taka mozam da kazam,deka so nikoj ne se sakaat,tie tamu vo Skopje ke se ubijat site,a ne pa so drugite :pos2:pr.Vo Cair vo edna familija soprugot si ja ubil zenata neznam so... gluposti,za mene skopjani(maskite)se mnogu prost narod,kako sto naselbata Aerodrom tamu ne se znae kakov narod se zivee :pos2:polno e so narkomani,vo sekoja zgrada ima po eden narkoman minimalno,i toa e od mene za Skopjani(maskite),inaku za Strumica mozam da kazam deka e najubav grad,nikoj nema kako nasiot i presreken sum so ziveam vo Strumica:tv::smir::baeh:
Струмица е во европска унија пола се бугари и мислат дека се кој знае што а бугарите се поголемо срање и од нас
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Струмица е во европска унија пола се бугари и мислат дека се кој знае што а бугарите се поголемо срање и од нас
Шо сереш? Има WC за такви работи ако не си знајал..
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Струмица е во европска унија пола се бугари и мислат дека се кој знае што а бугарите се поголемо срање и од нас[/quote]



Drugar de raspravi ? bugari a ? Dojdi vo sr i vida dali se bugari


a strumica i valandovo se sakat
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Штипјани и Светиниколчани се љубат:back:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:И покрај тоа што темава е за во канта оти нама врска добро е да се слушни кој кого смета за пријател


хахахахахахахахахахаахахах точно и Гостивар има дјамии и Тетово има скоро како едно се :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:не можат еден без друг:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:


Струмица е во европска унија пола се бугари и мислат дека се кој знае што а бугарите се поголемо срање и од нас
Za ovoj zbor dozivoten ban!! ako ne go banirate,ovoj forum nema vrska!!!!!!
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
PA mislam...radovis-stip
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Штипјани и Светиниколчани се љубат:back:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:И покрај тоа што темава е за во канта оти нама врска добро е да се слушни кој кого смета за пријател


хахахахахахахахахахаахахах точно и Гостивар има дјамии и Тетово има скоро како едно се :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:не можат еден без друг:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:


Струмица е во европска унија пола се бугари и мислат дека се кој знае што а бугарите се поголемо срање и од нас
Дечкото СЕ Дрогира не му замарувајте.
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Јас мислам сите го сакаат Охрид само не признаваат:kez:
инаку Охрид најмногу ги сака Струга и Битола најблиску ни се по дијалект и најлесно се разбираме:pipi:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Мислам Куманово и Скопје најблиску се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom