Кои ви се омилени пози за секс?

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.863
Поени од реакции
12.371


Tight Squezze: Lie down on your stomach and, keeping your legs straight, spread them slightly. Rest your arms by your side, or stretch them out in front of you. Have your guy stretch his body over yours, resting on his elbows so he doesn’t place all his weight on you. He then positions his legs outside your legs. As he enters you, close your legs and cross them at the ankles.



Saucy spoons: Lie on your sides with him behind you so you’re both facing the same direction. Push your butt toward him as he enters you. Put your hand on his and show him how you want your clitoris to be touched. Have him alternate between there and your breasts.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Баш за таа поза зборував малку погоре :D Што знам, мене ми се допаѓа, но може да почувствува девојката болка (блага, слатка) доколку му е поголем. Мислам дека во таа поза цел влегува :oops: :pos:
najubata moja poza
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Мене најомилена ми е стоечки под туш, она залепена со грбот до мене ја ногата и ја кревам онака за поотворен пат .до целта или пак да ја држам во раце, мада од оваа вторава два дена ме болат и раце и све.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Доги, ама сакам сеа да пробам да ја држам враце и да се потпреме на ѕид.
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
32
Nema losi pozi ima samo nezgodni, ali koga malata mesa odozgora e toa e vrvot ! :)))
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
202
Поени од реакции
235
Зависи од ситуација ... Спортиска сум,па и доста еластична,се нема проблем на тоа поле :P,али у главно сакам doggy style,хмм и кога ме држе за грУДИМА или за коса ,ТОП МИ Е:P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom