Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Д

Демијан

Гостин
Добро без претерувања значи неможе да помине тема за секс на форумов.За секс на необични места не сум имал многу,срамота е може да види некој.Непријатно ми е мене а како најбитно треба да се има и почит кон девојката што е со тебе.Да натегнеш некоја на семафор не е убаво,значи не ја почитуваш и цениш на начин на кој заслужува една пристојна девојка.Башка соба и кревет си е најдоброто решение.И најубаво е таму.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
212
Поени од реакции
12
Добро без претерувања значи неможе да помине тема за секс на форумов.За секс на необични места не сум имал многу,срамота е може да види некој.Непријатно ми е мене а како најбитно треба да се има и почит кон девојката што е со тебе.Да натегнеш некоја на семафор не е убаво,значи не ја почитуваш и цениш на начин на кој заслужува една пристојна девојка.Башка соба и кревет си е најдоброто решение.И најубаво е таму.
Zabelezi deka i devojki se izjasnuvaat na temava deka im bilo strasno i interesno,nema tuka nepocituvanje.

Дали воопшто ве интересираат коментарите на случајно засегнатите на местото и што ќе се случи ако сите ги применуват овие места за задоволување на сексуалниот нагон?
Vakvite momenti davaat strast za ziveenje.Rabotive koi gi prasuvas se nebitni.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Zabelezi deka i devojki se izjasnuvaat na temava deka im bilo strasno i interesno,nema tuka nepocituvanje.



Vakvite momenti davaat strast za ziveenje.Rabotive koi gi prasuvas se nebitni.
Што ќе се случи ако сите ја доживеат оваа страст на животот како што ја нарече?:)Дали ќе биде небитно ако се раскакаат насекаде околу тебе?Хипотетички.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
212
Поени од реакции
12
Што ќе се случи ако сите ја доживеат оваа страст на животот како што ја нарече?:)Дали ќе биде небитно ако се раскакаат насекаде околу тебе?Хипотетички.
Taa AKO-igra bazirana na hipoteticki pretpostavki e mnogu glupa igra i nema da ja igram.
Neznam kako da mu objasnam zelena boja na covek slep od raganje.
 

SiSSi_

Princess.
Член од
17 март 2009
Мислења
69
Поени од реакции
10
EEEpa, segde samo vo moj krevet ne :nesum:
Vo lift, vo avion, vo skolski avtobus, vo uciliste na klupa, vo garderoba, kaj grobista, vo diskoteka, vo bazen, na skali (najmacno :icon_lol:), na plaza vo zima, vo wc vo skolo, vo taxi, i ja vo kino iiiii, i tolku.

:kesa:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Taa AKO-igra bazirana na hipoteticki pretpostavki e mnogu glupa igra i nema da ja igram.
Neznam kako da mu objasnam zelena boja na covek slep od raganje.
Добро не се нервирај :wink: не ти ставив нож под гуша да одговориш:smir:
Ќе ми одговори некој?
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
EEEpa, segde samo vo moj krevet ne :nesum:
Vo lift, vo avion, vo skolski avtobus, vo uciliste na klupa, vo garderoba, kaj grobista, vo diskoteka, vo bazen, na skali (najmacno :icon_lol:), na plaza vo zima, vo wc vo skolo, vo taxi, i ja vo kino iiiii, i tolku.

:kesa:
Ват д фак ? Гробишта ?

А чек , 16 години рече дека имаш ?:nesvest:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Абе денешните деца се напредни, не се плашат од гробиштата веќе, сега на мода е да се плашиш од родителите, да не дознаат оти си правиш работа..
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
EEEpa, segde samo vo moj krevet ne :nesum:
Vo lift, vo avion, vo skolski avtobus, vo uciliste na klupa, vo garderoba, kaj grobista, vo diskoteka, vo bazen, na skali (najmacno :icon_lol:), na plaza vo zima, vo wc vo skolo, vo taxi, i ja vo kino iiiii, i tolku.

:kesa:
кога успеа сегде да имаш секс вауу :pos:
(ако е точно ) :tapp:
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
120
Поени од реакции
93
гробишта... и да! имав секс со ЖИВА девојка!!!
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
EEEpa, segde samo vo moj krevet ne :nesum:
Vo lift, vo avion, vo skolski avtobus, vo uciliste na klupa, vo garderoba, kaj grobista, vo diskoteka, vo bazen, na skali (najmacno :icon_lol:), na plaza vo zima, vo wc vo skolo, vo taxi, i ja vo kino iiiii, i tolku.

:kesa:
Кхм...И ти викаш 16 години, а?
 
Член од
22 април 2008
Мислења
405
Поени од реакции
28
EEEpa, segde samo vo moj krevet ne :nesum:
Vo lift, vo avion, vo skolski avtobus, vo uciliste na klupa, vo garderoba, kaj grobista, vo diskoteka, vo bazen, na skali (najmacno :icon_lol:), na plaza vo zima, vo wc vo skolo, vo taxi, i ja vo kino iiiii, i tolku.

:kesa:
Што ебач ќе беше ти, како ги заведуваш женските дај кажини некоја тајна....?
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Што ебач ќе беше ти, како ги заведуваш женските дај кажини некоја тајна....?
Бране, сиси е женско, да беше машко, немаше да биде толку чудно.

Ама што знам, можеби ја кажува вистината, стравот знае да пали : )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom