Кое е вашето најголемо задоволство?

  • Креатор на темата _MACA_
  • Време на започнување

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
задоволна сум коа си кројам нешто кога си шијам , коа пливам , коа се сунчам на плажа и си пушам цигарче , коа ми се во присуство едни 3 личности , кога си лежиме на плажа гушнати со едно типче и си ги глеаме звездите ... итн итн итн ...
а највеке сум задоволна коа е ЛЕТОО ,а помина :nesum:
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Zadovolna sum koga sum so drustvoto, koga ke zapalime po nekoe cigarce, koa ke pocneme da se zezame za se i svasta, koga ke nacrtam nesto ubavo, koga ke napisam nekoj ubav tekst, ednsotavno koa ke napraam nekoe dobro delo.
No sepak najzadovolna sum koga ke vidam deka i dr se zadovolni, srekni i uspesni...
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Све од што се крева адреналин ми е задоволство. Добро ај другариве не креваат адреналин ама ај и нив да ги пишам.
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Кој ја слушам Fade to black,кој ја слушам Fade to black во живо,кој ја слушам Fade to black во живо на концерт од Металика,кој сум на концерт.

Кога ќе го видам кучето мое,само еднаш да го видам одма се чувствувам подобро,кога играм со него и се поврзано со него ми претставува можеби и најнајголемо задоволство.

Кој си правам ненормални филмчиња заедно со другарка ми.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Се ми е задоволство...нема најголемо/најмало...
Кога пијам кафе и кога пијам чај, кога сум со друштво и кога сум сама, кога читам книга и кога гледам ТВ, кога сум на свирка и кога не сум на свирка, кога ќе ми стигне порака и кога ќе немам кредит да вратам... многу значење им придавам на најобичните секојдневни нешта, уживам во нив а тоа ми е најголемото задоволство...
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Koga mi ide od dusa da ja zemam gitarata i pravime dobra sedenka ,koga ke zemam plata,koga odam na soping,koga ne sum dezurna,koga odam vo prak so sin mi koga go ucam da pliva,da vozi tocak koga odam na roditelska i ne znam sitnici kako soncevo utro relaxiracki muabet i slicno...
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Smoke Joint! Se prepora4uva da ne go ptavate tava doma(do not do this at home!!! ):nenene:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Понекогаш знае задоволство да ми прави да се возам со кола така неодредено низ град, сам по врнежливо време, парното пуштено и добро музиче, и нешто за грицкање... :pos2: А може истово само со друштво, зависи од ситуација. :) :wink:
 

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
Кога сум го направил она што сум го имал наумено...
 
V

Viktoranius

Гостин
Кој ја слушам Fade to black,кој ја слушам Fade to black во живо,кој ја слушам Fade to black во живо на концерт од Металика,кој сум на концерт.
Не ми се верува ми го зеде зборот од уста. Истото ама баш истото ќе го пишав и јас, моментално ја слушам песната.:helou:

Иначе на мене задоволство во моментов би ми направило да е ладно време и да врне, а јас во кола на автопат со 120, и Fade to black на цел глас.

Откачување до даска.

Едит - Ќе заборавив и џоинт да напоменам, Fade to black оди пакувано со добар 20 милиграмски џоинт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom