Кое е вашето најголемо задоволство?

  • Креатор на темата _MACA_
  • Време на започнување

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Задоволен и исполнет ме прави мојата девојка. Кога е до мене и ме разгалва...
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
ljubovta e moeto najgolemo zadovolstvo.koga sakam edna licnosta a ona mi ja vozvraka ljubovta na tolku ubav nacin.i nasmevkata na vnuk mi mi pricinuva zadovolstvo,koga tie mali slatki usnicinja ke gi vidam nasmeani togas zaboravam na se okolu mene
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Zadovolstva???? imam mnogu: Muabetenje (teranje filozofiii na zivotot) plivanje, prosetki so drustvo, igranje karti....
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...muzikata i se sto e povrzano so muzikata...
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
koga kje ostvaram nesto sto sum go zamislila ili zacrtala :)
I koga sum vo necie dobro drustvo :)
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Zeni, Muzika (Skid Row, Twisted Sister) pivo i drustvoto.Posebno koa sme site haj (so pivo:))))
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
koga nekoj ke mi pruzi ljubov toa mi e najgolemoto zadovolstvo
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
zadovolna sum od mali raboti, sitnici. Koga nekoj ke mi podari cveke skinato od dvorot na komsijata, kogake ja pomirisam stotuku iskosenata treva, koga ke vidam nekoja osoba kako se seta i bez pricina (za mene nepoznata) toj e zadovolen od sam sebe. Zadovolna sum koga ke izlezam na proletniot dost i ke razmisluvam setajki po nego, koga ke vidam deka nekoj se potrudil i od nisto napravil nesto za mene... i red drugi takvi stvarcinja...
 
Член од
11 август 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
Cigara posle dobar sex, ma i posle losa partija sex , me zadovoluva do maximum.
 

Lost Angel

Машко сум, конечно.
Член од
28 јуни 2007
Мислења
417
Поени од реакции
21
Кога јадам чоколадо, и покрај мене има некој на кој му значам... Позадоволна здравје...
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
..се хранам(задоволувам) со концерти...патувања...спонтани моменти со личности што си ги сакам и чоколадо...тоа ме исполнува најнајвеќе:pipi:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Кога правам било што со тој што го сакам, битно да е до мене.

Кога си го галам/играм со кучето, и воопшто со сите кучиња од маало.
 

Slatka_Mala

devoid of concept
Член од
15 февруари 2006
Мислења
477
Поени од реакции
11
Кога ќе ми текне на некое јадење и мама ќе ми го направи. (мх, мх, мхххх...:kajg:
Кога си седам со весели и позитивни луѓе и дувка ветерче и пиеме и се смееме и тресеме глупости и се гледаме и се сакаме (леле ама хипи утопија :) )
Кога се будам насабајле насмеана и свесна дека сум сонувала нешто мнооооогу убаво, а не се сеќавам што, ама во текот на денот ми се враќаат некои моментални слики, само колку да изнудат некоја дебилна насмевка на лицево...Тогаш се осеќам на трезно пијана. :party1:
Кога at the end of the day ќе сфатам дека сум си ги извршила обврските. (е ова не да е ретко:nesvest:)
Кога ќе извозам убаво на часовите за возачка што сега ги земам.
Кога ќе си испланирам мирна вечер пред телевизорот и некој ќе ми го скрши филмот, ама па затоа уште поубаво ќе си поминам во чаршија.
Кога ќе размислам поубаво, доста сум задоволна у последно време... :music2:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Кога сите планови ми се исполнуваат, кога се е на свое место, кога постигнатото е одличен резултат. Задоволно се чувствувам кога заспивам со кучето мое и нема ништо поубаво од тоа:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom