Кого би сакале да легнете од форумов?

Статус
Затворена за нови мислења.

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Која би ја ебел од форумов...

Па види вака, ragazza, Sandra, irena_gvg, aNi, Cool_Cat, The`bItCh, натуш, Nikki

Зашто?

ragazza - јака е пали пали мх мх
Sandra - јака е и пали мх мх мх
irena_gvg - јухууууууууу јака п-ичка мх мх
aNi - wooooooooo јака е (само глеј да не легнам у затвор те раскостив тогаш :poos: )
Cool_Cat - арна е
The`bItCh - глеј и од тебе да не легнам у затвор, ама арничка си мх мх
натуш - by default :poos:
Nikki - by default :poos:
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Pa od forumov licno ne znam nikoj, a po galerijava onaka bi sakala da se e*** so eden mnogu zgoden tip........
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ај додека е време темава да ја префрлам во Чек дис аут : некако таму по “на место“ ми се гледа :pos: :pos: :pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
SpaceLily напиша:
p.s Macedalien za Toreador ne znam ama za Vegas da go ebish obrati se kaj mene.
А што ти да не си му старател случајно? :pos: :pos: :pos: Остај го детето : башка си одлучи само а и 18 ги има :pos: ! Си го имаме ние меракот одамна. Еве што ми одговори :

VeGaS напиша:
Jas od zenite bi sakal da ja bocnam SuperGirl :D
A od mushkite, normalno ke si smenime so Macedalien poziciite ;) ahahahahahah
Сеа пак да се обраќам кај тебе? :P :D
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
403
Поени од реакции
2
To onaka samo da te zalazit :pos:
E aj prasaj go ke vidish sestra koja mu e i kaj trebit da se obratish za dozvola ke ti kazit. :pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
SpaceLily напиша:
To onaka samo da te zalazit :pos:
E aj prasaj go ke vidish sestra koja mu e i kaj trebit da se obratish za dozvola ke ti kazit. :pos:
Ех сеа, многу плитка логика ебаго. За да се онадиш со брат ми треба да бараш шенген кај мене. Остај не сеа ти : одмна го замесивме тестото ние :wink: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos:

Ти нема ни да разбереш дека тоа се десило : следното лето одам за Ју Ес ЕЈ па сеа ти види. :oops:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Ќе бидам краток и јасен : Сите ве сакам, ама никој од вас не би го еб*ел!! Не за друго, туку сакам да си бидам другарче со сите, а после е*ење нема каење.

Ок, со чесни исклучоци. Можда irena_gvg, ама мало е девојчето. А башка и што го сака Ејсид.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Macedalien напиша:
некои работи се праат “на другарска база“
Аааа, јок... После „она“, некако другарството тргнува надолу. Прво се интензивира сексот, па после како што спласнува сексот - спласнуваат и контактите и толку...

А јас сакам со сите вас да си контактирам :) :)
 
Член од
8 септември 2005
Мислења
12
Поени од реакции
0
vaka .... ja posto sum stvarno nov ovdeka i napraviv nekoja greshka uste so prvata tema ovde i odma mi se skara nekoj od ovde ... drugite ne gi ni znam a ne sum ja ni videl galerijata ... taka da mozam da kazam samo edno bi se sexal so The`bItCh posto ona nekako najubavo me preceka na forumov ... btw fino izgleda :twisted: :twisted: :twisted:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom