Кого би сакале да легнете од форумов?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 август 2005
Мислења
21
Поени од реакции
1
Гледам дека фино си се дружите овде, дури се познавате и лично. Видов и ваши слики во галеријата. Е сега бидејќи би било невкусно нели да прашам кого сте го ебеле, ќе прашам кого би го ебеле? Обавезно и коментар зошто.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Тето, ако веќе прашуваш кого би ебеле, јас да ти одговорам во мој стил. Сите симпатични девојки и жени од форумов со кои не би си го расипал другарството после сексот. Додуше јас останувам пријател и после ебење, но, може има некои кои би се подналутиле и друго.

Значи, сите симпатични, иако имам некои кои ммммммм.....хммммм....да знаат што им мислам, господ да им даде. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ќе заборавев да ти прокоментирам зошто. Затоа што сум многу по ебењето, сакам многу да ебам, а и најмногу поради фактот што според написиве, најголем дел се отворени, паметни и забавни личности!

Или мислеше да редиме имиња???
 
Член од
5 август 2005
Мислења
21
Поени од реакции
1
Ех сега и ти, ем ти иска, ем ти стиска. Што ебач ќе беше со дипломатски одговори?

Имиња нормално. Или страв ти е да не си расипеш другарство?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Јебига, ако редам имиња ќе го изфлодирам форумов.
Да видиме другите што ќе речат. Ти кого би ебела од форумов?
 
Член од
5 август 2005
Мислења
21
Поени од реакции
1
Сеуште е рано да се каже, тазе тета сум.

Да ми се средат импресиите, да видам кој каков карактер изиграва од пишуваново, да споредам со тоа фотките и ќе се изјаснам, зашто да не.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
После јас сум давал неодредени одговори, нели. Му рекло магарето на зајакот дека има големи уши. :pos: :pos:
 
Член од
5 август 2005
Мислења
21
Поени од реакции
1
Гледам дека досега имаш 2124 напишани мислења, што значи дека си одамна тука. Во случајов, јас сум зајак ама споредбава што ја направи те носи накај магаренце. Мала метафора, без лутење.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Скоро од почеток. Не, не се лутам, ионака ми се малкуцка поголемки ушиве, што не ме прави помалку привлечен, да се разбереме. Се си има свој шмек.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Jа па ќе си кажам - 3 би ебел

- Едната иако е “ненадјебива“ е ем мажена ем у Франција живее (да се разбереме, неам ја голем проблем што е мажена, туку на неа ќе и пореметам брачни односи)

- Другата ме пали мноооооогу (од сликите), ама е многу чудна, некако (од постовите), а не сакам да се давам на секоја, па каков и физикус да има..

- Третата... ех, третата, фино убаво згодно девојче...


Иначе, бај д`веј лично од форумов ги познавам само Злобница и Ацева...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
Dolphin напиша:
- Другата ме пали мноооооогу (од сликите), ама е многу чудна, некако (од постовите), а не сакам да се давам на секоја, па каков и физикус да има..
Toкму така.
Претпоставувам за кого збориш, и ќе се дрзнам да ја откријам “шифрата“, зошто треба да бидеме отворени.

Збориш за irena_gvg.

Физикус - бомба, размислување пломба!

Моја „листа“? Ќе видиме дали ќе се најдам во нечиј список (нормално и жените може да кажат кого би „ебеле“, нели?) - па тогаш ќе кажам.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
А ако очекуваше нешто конкретно и те разочарав... Само ќе ти кажам дека каква и слика да има некоја, и какви и постови да има, ако не ми се избаци на средба со штикли, и секси гардероба (според мои стандарди), и ако не е стегната у телото, ќе пијам еден Џек.... и толку.

Ако е таква, и малку провокативна не би ја ебел... Би ја раскостил!
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Моја „листа“? Ќе видиме дали ќе се најдам во нечиј список (нормално и жените може да кажат кого би „ебеле“, нели?) - па тогаш ќе кажам.
Што си тиии....Ти знае тоа бојлерот :twisted: :twisted: :twisted:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
interesen topik.......ja dodeka ne sum vo vrska sum za sekoja "zaebancija" otvoren.....
sigurno ima po slikite nekoja sto si misles.mmmmhhh..uffffffffff..........ama sea toa bi bilo kako od prospekt da poracas i polse da vidis deka brojot si go sgresil............ :wink:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Братучед ми со фамилија за каков хотел у Мармарис уплати годинава преку агенција. И ја го глеав хотелот на сликите - ТОП...

Арно ама разочаран се врати. Тапа и катастрофа хотелот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom