Кога последен пат сте направиле нешто за прв пат?

  • Креатор на темата Петар-МКД
  • Време на започнување

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
BeBe11 напиша:
bogami ne da e teshko...od milionte crnkinji shto gi znam samo edna bi legnala so belec...
a ja prf pat nesho napraif pred 2 meseci a za sho e kako e ne e bitno;)
heheheheheheeh samo da znaesh kolku si u pravo mislam ja kaj sho sum tuka e kako crn college samo 15 % belci pa videte dali se palat na belci ili na crnci ali ja sum babeto be :je: :je:
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Mandrak напиша:
No chance! Тоа е само наше...до тука може да се обелодени, другото е веке премногу интимно за да биде напишано и коментирано овде.:)


Мислам дека никој не те овластил да пишуваш во мое име, тоа „наше„ не ми се допаѓа од многу проста причина: Не сакам да ме ставаш во никакви комбинации со цел некому да му работи фантазијата!

Тоа што се поклопил датумот на нешто последен пат направено за прв пат (12.01.) чиста случајност!
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
sagaqua напиша:
Мислам дека никој не те овластил да пишуваш во мое име, тоа „наше„ не ми се допаѓа од многу проста причина: Не сакам да ме ставаш во никакви комбинации со цел некому да му работи фантазијата!

Тоа што се поклопил датумот на нешто последен пат направено за прв пат (12.01.) чиста случајност!
Ок, избришано за да нема недоумици
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
dajdo напиша:
heheheheheheeh samo da znaesh kolku si u pravo mislam ja kaj sho sum tuka e kako crn college samo 15 % belci pa videte dali se palat na belci ili na crnci ali ja sum babeto be :je: :je:
haha per iskreno bash me interesira kakof si cim si legnal crnkinja...retko takvi kako tebe da ima mozda ke ti doam tamu dole u georgia;)
 
П

Петар-МКД

Гостин
Јас последен пат, за првпат ја отворив оваа тема "Кога последен пат сте направиле нешто за прв пат"

:lud:
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
денес се утепав од постови пишување може едно 100 и нешто ама закон ми е
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
hm otidov vo agencija za vrabotuvanje i si najdov rabota vo grcka
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Posleden pat za prv pat napraviv nesto pred pomalku od godina toa bese lani vo avgust mesec, bese prekrasno novo iskustvo
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
denes..za prv patotidov kaj druga frizerka poso mojata e na porodilno...i ZADOVOLNA SUM EPTEN!
 
Член од
24 јуни 2006
Мислења
37
Поени од реакции
1
Jas posleden pat napraviv nesto za prv pat na 05.05.06
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
јас во среда,на 5-ти,овој месец....ама не би коментирала шо направив
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Денес, праев пилешки прсти како од Ања и ја напраив кујната лом. Мислам дека ова беше и последен пат...
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Vcera prvpat otidov vo Astra na roulette i ne vidov nikakov air od toa , Si izrikav 200 den a drugar mi fati 7000 ama toa ti e!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom