Кога последен пат сте направиле нешто за прв пат?

  • Креатор на темата Петар-МКД
  • Време на започнување
Член од
15 ноември 2005
Мислења
355
Поени од реакции
1
Leleeee denes jadev za prv pat chorba od pasirani kompiri, bugarski recept,i nikad viseeeeeeeeeeeeeee BLJAK! :(
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Sekoj vtor den mi se slucuva da napraam nesto za prvpat. Edno nesto sto moze da mi tekne e pred nekoja nedela prvpat pocnav da nosam prsten.
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
pred nekoe vreme za prv put praev priemen za na fax...DZABE
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Вчера за прв пат решив да си направам шишки и гадно се поебав...Ме унаказија:nesum: :nesum:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
CuCeNcE напиша:
Вчера за прв пат решив да си направам шишки и гадно се поебав...Ме унаказија:nesum: :nesum:
Не си толку лоша, од тука као шо те глеам... :)
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Вчера за првпат направив сообраќајка со џипот! али нишо страшно немам нишо кај мене! а тој ... подобро да не објаснувам!
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Za prv pat deneska probav ruska cigara.
Leeeeeeeej covece grda e ko .... ne znam so
pogrdo zdravje,poloso i od onie partner so bea
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Денес првпат возев сама мотор:)
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
За првпат лепев тапети... Никад не сум помислила дека ќе го правам тоа...
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Денес за прв пат играв табла
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
sabajlevo za prv pat se perev sam.
ne mozev da zamislam pored tri zenski vo kuka jas da peram, ama ete i toa se sluci :)
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
на 1.07 пред точно 20 дена за прв пат ИЗНЕВЕРИВ
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Вчера после долго време нејадење плескавица јадев, и по вторпат кажувам, НИКАД ВИШЕ нема да го ставам тоа нешто во уста(ама овојпат навистина последно)
 
Член од
30 јануари 2006
Мислења
137
Поени од реакции
0
Deneska prv pat ne mi e gajle za nisto. Ama za bas nisto.
 
Член од
12 август 2006
Мислења
7
Поени од реакции
1
Na 19ti Juli za prv pat se kaciv na motor i moram da priznaam...BESE EXTRA!!!Tek togas svativ zasto lugjeto se tolku zdiveni po motori.:motor:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom