Кога некој ве копира...

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Значи ... од сите работи што ми се на глава, прво што треба да направам е да ги ликвидирам оние кои ме копираат.

ме боли цефка !
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
кога некој ме копира ми иде главата да му ја скинам. имам братучед помал една година од мене и се ја што ќе купев и тој купуваше и секогаш бевме исти како близнаци. сега ко поголеми не ме копира дотолку ама порано :nerv: и ако сега некој се обиде да ме копира главата на трупче и ....
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
375
Поени од реакции
24
Не ми е гајле дали ме копираат :helou:
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
А оти да си трошам ја нерви ако некој ме копира?Не мислам дека може да има перфекција во копијата, оригиналот дели.А и само уште една потврда дека на некој му се допаѓа тоолку мојот стил што почнал да го применува, go ahead...Me? I don't mind:smir:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Баш ми е гајле ако ме копира...он за мене а и за многу други шо ќе го забележат е само лоша копија...коа неможе да изгради сопствен стил и да биде препознатлив по тоа шо да му праам:toe:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
704
Поени од реакции
260
Гајле ми е,немора да им ставам на другите до знаење дека ОН ме копира мене,доволно е сам шо знае дека сум подобар од него.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Никој никого не копира вие си правите филмчиња дека некој ве копира :smir:
 

login.php

404 Error on index.php
Член од
5 јуни 2009
Мислења
696
Поени од реакции
28
Никој никого не копира вие си правите филмчиња дека некој ве копира :smir:
дада
Мене ич не ми е гајле дали ме копираат
А од каде знаеш дека те копираат може прашањето било на време...
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
370
Поени од реакции
13
ne se rodila uste takva budala sto bi pokusala mojot stil da go kopira...zapravo nema takov voen heroj...za toa treba hrabrost beee :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Мене ме копира сестра ми,тоа е многу очигледно.Сепак во се што ќе ,,позами,, од мене додава нешто нејзино,нешто што не издвојува една од друга:smir:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom