Кога жената е најубава?

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување
Член од
21 февруари 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
zenata e najubava koga e srekna,a srekna e za vreme na bremenost, posle dobar sex, a moze da e srekna,vozbudena pred iskacanje koga se sminka i za mnogu dr.raboti da ne nabrojuvam sega...........
 

The_Joker

Right Place, Right Time
Член од
23 мај 2006
Мислења
122
Поени од реакции
0
mislam deka e navecer, no i pred rabota ne e losa a isto i koga se sonca na plaza, posle vojska, i normalno posle odreden broj caski
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Кога се чуствува сакана и корисна наутро
 

Последниот Мохиканец

Командат -ај лав ју
Член од
3 февруари 2007
Мислења
294
Поени од реакции
61
Најсензуални и најпривлечни се кога се бремени. Нема поубаво нешто од таква природно обликувана жена.
Плус цицињата им се зголемуваат. ~mmm hot~


Конечно истомисленик тогаш се најсекси
 

МаРтиНче

Ќотекот од рајот е излезен.
Член од
15 ноември 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
Жената е најубава и најпривлечна кога нејзината коса е добро средена и кога на нејзиното лице блеска насмевка зад која се кријат преубави заби.
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
119
Поени од реакции
4
Најубава е кога ќе стане од спиење, да е природна, но тоа е многу ретко
:salut: до убавите девојчиња :)
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Најубави се во периодот од 30 до кај 40 години, ако добро се одржуваат. Мене лично ме палат кога без грам срам ти се пуштаат во дискотека онака со денсање и тие ствари. Али тоа ретко да не речам ич не се случува.
И едно прашање зошто женските не флертуваат први туку чекаат да им се пуштиме ние машките. Има некој машки што им е страв да не добијат корпа (како мене). Ко што станале у последно време женскиве не се и да им се пушташ, и да се слободни (мислам без дечко) како да се плашат и муабет да ти напраат, како да ќе ги изедеш. Чекам одговор.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Zena (bilo koja) moze da ti bide najubava vo 3 situacii:

1.Iskacanje od zatvor posle dolg prestoj
2.Pijan.Kamen.
3.Popalen,ama epten epten popalen.
:):):)
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Најубави се во периодот од 30 до кај 40 години, ако добро се одржуваат. Мене лично ме палат кога без грам срам ти се пуштаат во дискотека онака со денсање и тие ствари. Али тоа ретко да не речам ич не се случува.
И едно прашање зошто женските не флертуваат први туку чекаат да им се пуштиме ние машките. Има некој машки што им е страв да не добијат корпа (како мене). Ко што станале у последно време женскиве не се и да им се пушташ, и да се слободни (мислам без дечко) како да се плашат и муабет да ти напраат, како да ќе ги изедеш. Чекам одговор.
Истото прашање и од мене.
Добро кажано бате :smir:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
кога е разбушавена во косата и кгоа е намуртена и љута
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Мене ми вика дека сум му најубава кога се будам:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom