Кога детето сака скутер :)

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Коа сака скутер купи му Јојо
 
Член од
6 јануари 2006
Мислења
11
Поени од реакции
0
Abe Armin i ja sakam skuuter ama nema taka da pomiri se :)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Surfaj,ja taka gubam zelba i za motor i kola,skolo,zenski....
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
CopyOfDeath напиша:
Коа сака скутер купи му Јојо
Dosta mi se dopadna ovoj post :) ti taka kje im prais na decana? ja bi im kupil PC pa neka vozat online
 
N

NeMiRnA

Гостин
e nema skuter od tolku raboti pa bas skuter,e nemoze ke mi se zanesuva tuka da go mislam celo vreme,jok ne doaga u predvid,pa i plus ekonomska kriza niz mk toa ke azdisuva za skuter,pa drugite deca da mu zaviduvaat.Sala na strana nema sansi nikogas
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
па да ви казам искрајно јас го немам тој проблем така да јас кога побарав да се купи веспа моите ми ја купија а искрајно да ти казам еден мој совет да ги убедис дека ке пазис на све и свашта дека нема да бидеш дете што не пази и ќе им лижеш малце г`зот на твоите
 
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
ma sto ako pazish :) koga drug ne pazi
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
NeMiRnA напиша:
e nema skuter od tolku raboti pa bas skuter,e nemoze ke mi se zanesuva tuka da go mislam celo vreme,jok ne doaga u predvid,pa i plus ekonomska kriza niz mk toa ke azdisuva za skuter,pa drugite deca da mu zaviduvaat.Sala na strana nema sansi nikogas
jas na pocetokot napisav deka od stranata na finansiiite ne e problem
ama sepak fala za mislenjeto
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Две седумнаесетгодишни момчиња се повредени при судир на автомобил „киа” со неготински таблички, управуван од С.З. (20), и мотоцикл, завчера околу 18 часот во центарот на Неготино

Две седумнаесетгодишни момчиња се повредени при судир на автомобил „киа” со неготински таблички, управуван од С.З. (20), и мотоцикл, завчера околу 18 часот во центарот на Неготино. Возачот на мотоциклот Р.Т. (17) се здобил со тешки, а неговиот сопатник М.Т. (17) со лесни телесни повреди. Повредениот Р.Т. бил пренесен во болницата во Велес, каде што му била извршена операција.

Детето уште сака скутер? :raz:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Јас пак ке си кажам, детето нека си почека кола, поарно е да си се вози со кола.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom