Клише реченици кои сите ги мразиме

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Трпение, спасение - имаше една вештерка на студенски прашања која секој ден ова ни го повторуваше додека ние сто души се гужвавме и чекавме на шалтер. Алергична сум од тогаш на ова.
Се ќе биде добро, се ќе се среди - ти незнаеш главата кај ти е и некој совет за смирување да ти даде ваков и да се фрлиш од тераса. Не дека нема да помине, ама во такви фрик моменти ова ме вади од кожа.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.750
Поени од реакции
8.008
... посебно сеа за празнициве:

Среќна нова година, среќни празници и се нај нај! - Не дека ќе ти биде среќно и искрено го посакува тоа, ама ај... колку да се каже. Мора нели да си у тек на време.
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
100
Поени од реакции
42
„Што правиш?“ ова посебно живцира ако личноста што прашува е пред тебе, лице во лице, и ај што праам ебате, плетам чорапи. После број 2: „Што има?“ Бабури да тибам. Како тоа што има? и каде? Број 3: „Што има ново?“ а сте се виделе ден претходно леле еве бе море нови чорапи си купив пошто ми здосади да плетам:facepalm:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797
А за клецање шо прајме?
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
314
Поени од реакции
165
nece kocka postenog coveka (posle rezultat 1-1 od espanyol - barca) :D
 

Ada?

мјаууууу
Член од
4 април 2009
Мислења
490
Поени од реакции
54
За тоа - Потоa со најсмирениот тон кажано го велеше една професорка како она да го измислила.. ИРИТИРАЧКИ!
Живеј го секој ден како последен - non sense
*во последно време се ми станува клише оти го прочитувам 50 пати на ден на гејзбукот проклет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom