Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
2023та година дојде а овде уште се водат детски муабети од типот "филипинците плачат за плус поени, играат 4×12" као мислиш кладилниците не го знаат тоа па границите ги поставуваат за 4×10. Или "е овој не игра вечер затоа овој другиот е 100% плус поени", а ти додека да ја дознаеш таа информација кладилниците веќе ги направиле сите потребни промени на граници и коефициенти. Сериозно мислите дека сте попаметни за поставување граници и коефициенти на играчи/поени од таква машинерија?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
2023та година дојде а овде уште се водат детски муабети од типот "филипинците плачат за плус поени, играат 4×12" као мислиш кладилниците не го знаат тоа па границите ги поставуваат за 4×10. Или "е овој не игра вечер затоа овој другиот е 100% плус поени", а ти додека да ја дознаеш таа информација кладилниците веќе ги направиле сите потребни промени на граници и коефициенти. Сериозно мислите дека сте попаметни за поставување граници и коефициенти на играчи/поени од таква машинерија?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Smesen si
Автоматски споено мислење:

Utakmicite gorat za plus zatoa sto sezonata e na pocetok igraat jurish bez odbrana
Автоматски споено мислење:

Atraktivna e ligata bash, mozebi i najatraktivna posle NBA.
Plus od sabajle na YouTube ima strimovi za utakmicite, mnogu dobro e za pratenje ja stopiras utakmicata koga sakas itn.
Автоматски споено мислење:

Gledajte gi utre od sabajle TNT protiv Meralko Bolts, + poeni
 
Последно уредено:
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Намерно направив скриншот пошто у толку црна серија сум влезен што бев сигурен дека ќе примат гол Сити кога не успеа на толку шанси да постигнат втор


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Vo Germanija niedna od kladilnicite ne ja davaat vo ponuda all star utakmicata... sranje, sakav da ja uplatam 324.5+
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Alcaraz 2:0 1.10
Swiatek 2:0 1.30
vlog 300€
Автоматски споено мислење:

Cisto kolku da se izvadi edna dnevnica
 

Kajgana Shop

На врв Bottom