Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 септември 2023
Мислења
895
Поени од реакции
1.350
Најслабиот играч на земја во топ 100, убедливо. Ниту знае да се движи на земја, ниту сервисот и форхендот му играат некоја улога. Синер е убедливо најдобар играч сезонава, стабилен и не поклонува ама баш ништо. За да пројде типов треба еден сет да оди со 2 брејка, а другите два со по еден, пример 6-2 6-4 6-4 и типот е добитен. По мене бар два сета ќе одат убедливо ама ајде, не е лошо и вака.

Се зезам иначе нема 100 000 да уплатам затоа што немам, а кога би имал би ги ставил без дилема. Единствено ме мачи тоа што Синер влече повреда и не играше во Рим поради тоа, ама од друга страна изјави дека е ок и дека нема проблеми, а и веќе недела дена тренира во Париз така да ако е повреден немаше ни да настапи. Бонус на се, не сакаат појакиве играчи да се трошат во првите кола со вакви индијанци.
Abe server e Eubanks, go iam gledano nekolku pati...
Good Luck
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
895
Поени од реакции
1.350
Kolku da se prati nesto vecerva, zheni WNBA New York pobeda so osnovniot hendikep - 13.5.
Tiketot e uplaten 2 x 15k.
Screenshot_20240529-214846.png
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.881
Поени од реакции
7.831
Ako si vo Belgrad moze da pieme edno kafe/pivo, samo veruvaj nezgodno ke ti bide koga ke me vidis vo zivo i ke mi se izvinis.
Подобро секоја вечер овие пари да и ги даваш на некоја од Плави Мост, наместо да му ги полниш веќе полните џебови на газдите од кладилниците, барем чупињата подобро ќе ги искористат.
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
895
Поени од реакции
1.350
Подобро секоја вечер овие пари да и ги даваш на некоја од Плави Мост, наместо да му ги полниш веќе полните џебови на газдите од кладилниците, барем чупињата подобро ќе ги искористат.
Mnogu sum ubav za da plakjam cupinja. Tie mene treba da mi platat ako sakaat nesto.
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.421
Поени од реакции
1.969
Стаиле Спортлајф 15 bet builder комбинации за финалето вечер, ама се јавува грешка у системот и не може да се уплати.

Им пишав на ФБ пејџот, ме откачија профи. Да сум се јавел на телефон ми вика бе. Операторот на шалтер исто не знае шо се дешава.

Нема оправање тука у трамвајов наречен shitshow.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom