Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.663
Јас за софтвер зборам, тој ми вика претплати се кај мене :D
Па има софтвер бе, за глупоќа. Веројатно сам на себе си е претплатник и убедливо е прв.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Па има софтвер бе, за глупоќа. Веројатно сам на себе си е претплатник и убедливо е прв.
Ага смири живци ,знам за што збореше генералот многу добро го знам ликот што го објави,не се прави паметен толку да не изедеш помрачина некоја.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.663
Ага смири живци ,знам за што збореше генералот многу добро го знам ликот што го објави,не се прави паметен толку да не изедеш помрачина некоја.
Полека Коксал Баба, смири се.
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.022
Поени од реакции
11.212
Добро бе брат или јас на латински пишам или одвај чекате на некој да му се акните.

АЈ попластично, МЕ ЗДОБОЛЕ за ликот.
Од авион се гледа дека е ајван, а тоа не ме занима, не знам зошто тоа е битно.
Не е тема на муабет.

Прашањето беше дали некој воопшто има користено нешто од она што тој го промовира?
Кај него или кај некој друг, небитно.
Софтверот е битен.

Харалд само одговори тоа што прашав, Стефан исто кажа дека е преварант, другите колку да се најдите во муабет.

И ДА, колку за твоја информација и Зоран Витанов е преварант и шемата пирамидална негова е преварантска ама дека пар луѓе во мкд од таа превара направија еден куп пари, направија.
Начинот ме интересира, ми е гајле за луѓето и кој како изгледа.
Имаше една тема, мислам од @Божино беше за валуе бетинг.

Мислам дека од сите начини тој е најисплатлив е сега јнзата е што ќе те банираат после некој месец.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Уште постоет такви блогови како Валентино,АлКапоне и слични типс? Само пратење требит и добро инфо, немав играно подолго време и на ова мегавин реков да ја пробам интересна понуда имаат, имав слободно време па пратев Азија и Африка куп плус со оние бонусите шо ги давет е доста добра опција. Сингл и во живо или одлично познавање на одреден спорт или лига се најдобар начин за заработка од моето искуство.
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
968
Поени од реакции
2.278
Уште постоет такви блогови како Валентино,АлКапоне и слични типс? Само пратење требит и добро инфо, немав играно подолго време и на ова мегавин реков да ја пробам интересна понуда имаат, имав слободно време па пратев Азија и Африка куп плус со оние бонусите шо ги давет е доста добра опција. Сингл и во живо или одлично познавање на одреден спорт или лига се најдобар начин за заработка од моето искуство.
Сингл е единствениот начин да бидеш во плус, е сега што 99% од типувачите немаме самоконтрола па по серија погодени или промашени форсираме или играме се и сешто (спортови и лиги што не ги познаваме доволно) е друга работа

Ако е заинтересиран некој да направиме телеграм група каде што ќе постираме само сингл утакмици со информации зошто што како нека стави лајк, ако има барем 10 заинтересирани ќе ве контактирам
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Сингл е единствениот начин да бидеш во плус, е сега што 99% од типувачите немаме самоконтрола па по серија погодени или промашени форсираме или играме се и сешто (спортови и лиги што не ги познаваме доволно) е друга работа

Ако е заинтересиран некој да направиме телеграм група каде што ќе постираме само сингл утакмици со информации зошто што како нека стави лајк, ако има барем 10 заинтересирани ќе ве контактирам
Другар добронамерен совет ,батали типови на темава играј си и лади си го.На форумов има ок луѓе,ама има и многу бакзузи како Стефан агата што се сити ако не фатиш му се исполнува душата.
@Stefan-kobe :kuracc:
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Дечки, у кладилници што ви нудат 1.85 со 1.85 за 50-50 настан и на тоа ви земаат 15% данок на добивка(значи реалниот коефициент што го добивате е 1.72) нема шанси да бидете ќар па што сакате правете. Проста математика е, наместо да добиеш 2.00 ти добиваш 1.72 коефициент, колку сакаш имај среќа и знаење на долг рок немаш ни промил шанса.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Член од
14 јуни 2021
Мислења
162
Поени од реакции
275
Dali moze da mi objasni nekoj kako odat ovie granici? Primer 2.25 i 2.75 za fudbal. Koja e razlikata pomegu niv i srednata 2.5? Sto dokolku igram 2.75+ ili - i padnat tri gola, dali koeficientot se smeta primer 1 ili kako e?
 
Член од
7 февруари 2024
Мислења
131
Поени од реакции
106
Koj debil ovaj Medvedev strasna rabota.
Dali vredi vo zivo da ja vrti dokolku go izgubi prviot set, ke ima 2 koef sigurno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom