Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Кемба Вокер 26.5- 1.85
Аз Алкмар ГГ3+

Само паднаа коеф за Вокер.На првиот тикет 1.85 на вториот 1.6[DOUBLEPOST=1544191044][/DOUBLEPOST]
Блокирана е изглеа сите и се имате качено изгледа :LOL: и не прашвите шо спорт е се знајт шо играм ја хокеј/ракомет 90% :D
Ополе - ГКС Тучи или како се викет 7,5+ 3,00 Евротип овие Ополе се офлеле имет мал ростер и канонади им вршет на голон испод 40 шута не се пред ова од очајнине примија 4 гола од вакви јаки екипи примет по 5-6 комада стандард квотава е сочна па пробајте на 5 еура
2ка фикс?
1.3 коеф има.А и заглебјје 1.45 гледам е а на н ет 1.25 паднал
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
На ова Заглебје се дешавет чудни ствари моеше и да непочнит а на ова Тучи голманов е збеснат да му поебам све најмило сеа најде да бранит ко ненормален
 
Член од
20 август 2018
Мислења
170
Поени од реакции
299
На ова Заглебје се дешавет чудни ствари моеше и да непочнит а на ова Тучи голманов е збеснат да му поебам све најмило сеа најде да бранит ко ненормален
Заглебје 1-2 е или 1-3?
Друга работа - на која страна ги гледаш во живо?
Трета работа - како ти е интересно хокеј да гледаш жити се? :icon_mrgr:
Да беше популарен спорт во Македонија, че разберев. Ама вака? :vozbud:
Се зафркавам. Секој си има омилен спорт и добро шо е така. (y)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Заглебје 1-2 е или 1-3?
Друга работа - на која страна ги гледаш во живо?
Трета работа - како ти е интересно хокеј да гледаш жити се? :icon_mrgr:
Да беше популарен спорт во Македонија, че разберев. Ама вака? :vozbud:
Се зафркавам. Секој си има омилен спорт и добро шо е така. (y)
Исто ко жена бато некоја ја глеаш а знајш дека немојш да ја имаш ипак ти си глеаш убо ти идет :D
Хокеј не дека обожавам гледам од шо морам али не е лош спорт за глеање едино шо неможам да глеам е амерички фудбал ме нервират али ко ке уплатам и то го глеам чак и крикет сум глеал а појма неам шо се дешават на утакмицава
Конкретно полјациве ги пратам на еден сајт со коментари немат стирим имат за едни шо ги неам играно
Заглебје е 1-3 и вака ке останит да моет два гола да паднет ашколсум ке им речам ама тешка работа ипак само 2 е доволно Полонија како рудник ги исцрпив максимално
Ополе е или 1-4 или 1-5 или1-6 разни информации имат сегде али е најверојатно 1-5 е сеа малце замреа информацииве неможам да пратам и ме нервират
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Блокирана е изглеа сите и се имате качено изгледа :LOL: и не прашвите шо спорт е се знајт шо играм ја хокеј/ракомет 90% :D
Ополе - ГКС Тучи или како се викет 7,5+ 3,00 Евротип овие Ополе се офлеле имет мал ростер и канонади им вршет на голон испод 40 шута не се пред ова од очајнине примија 4 гола од вакви јаки екипи примет по 5-6 комада стандард квотава е сочна па пробајте на 5 еура
Бравооо Царееееее :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Блокирана е изглеа сите и се имате качено изгледа :LOL: и не прашвите шо спорт е се знајт шо играм ја хокеј/ракомет 90% :D
Ополе - ГКС Тучи или како се викет 7,5+ 3,00 Евротип овие Ополе се офлеле имет мал ростер и канонади им вршет на голон испод 40 шута не се пред ова од очајнине примија 4 гола од вакви јаки екипи примет по 5-6 комада стандард квотава е сочна па пробајте на 5 еура
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Исто ко жена бато некоја ја глеаш а знајш дека немојш да ја имаш ипак ти си глеаш убо ти идет :D
Хокеј не дека обожавам гледам од шо морам али не е лош спорт за глеање едино шо неможам да глеам е амерички фудбал ме нервират али ко ке уплатам и то го глеам чак и крикет сум глеал а појма неам шо се дешават на утакмицава
Конкретно полјациве ги пратам на еден сајт со коментари немат стирим имат за едни шо ги неам играно
Заглебје е 1-3 и вака ке останит да моет два гола да паднет ашколсум ке им речам ама тешка работа ипак само 2 е доволно Полонија како рудник ги исцрпив максимално
Ополе е или 1-4 или 1-5 или1-6 разни информации имат сегде али е најверојатно 1-5 е сеа малце замреа информацииве неможам да пратам и ме нервират
''то го глеам чак и крикет сум глеал а појма неам шо се дешават на утакмицава'' - Брат кој гавол те натера да го спомнеш овоа,таман ја забрави таа случка со ми се деси пред година дена ти сега ме потсети со оваа изјава :) пред година време нокеска седам дома и нема шо да правам викам ај ке ставам 20е на бет365 и ке играм нешто ливебет и тоа само 1/4 овер/ундер тимски на НБА и така со 20е за па од прилика саат време игра ги направи 180е.Гледам на саато некаде 4:30 а сите НБА мечеви завршија (а играм ги само тие мечеви кај со има ливестрим) и викам чекај да видам нешто друго со има ливестрим па да си легнам и гледам останало само една утакмица и тоа ''некој'' си спорт НЕТБАЛЛ викам ај ке ставам еден тип ке погледам и си легнувам,ставам први тип прво полувреме хендикеп на екипата шо е огромен фаворит и водат многу промашувам ставам уште еден и тај пагам и веке ме фака нервоза и од нервоза играм до крај и ги чурам сите 180e а нити ги знам правилата нити знам каков спорт е тоа,нешто измегу кошарка,ракомет и фудбал 3во1 кош без табла,има петерец како у ракомето а има и оффсиде како у фудбало.Него беше ми збото тоа е тоа коцкарското шо го имаме ние било шо да има ама да се игра нешто без разлика дали ги знаеш правилата или не ЈБГ ЗАВИСНОТ нема излез од овоа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom