Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.213
Поени од реакции
2.059
А Моцарт имаат бонус на тикет за уплата меѓу 09-10:30 и 20-21:30.... или како беше? :D
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Најмногу ми е криво што цела среќа и цела радост ми замина кај Баерн а Лион во меѓувреме прими гол и моментално губи од Рен ..неможам да поверувам што ми се случува,неможам да поверувам како е можно од овие отепаните кој центарот неможеа да го поминат примија два гола на домашен терен..да му ебам најмилото,куќата да му изгори пичката матер нивна смрдена,да умрат од тежок цивилис и сите по еден рак да добијат на кожата ако не победат денес коренот нивни смрден ѓупски....и тоа каков гол примија:tapp::tapp:..ќе си умрам ако не ја свртат до крајот
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.298
Поени од реакции
108.480
Најмногу ми е криво што цела среќа и цела радост ми замина кај Баерн а Лион во меѓувреме прими гол и моментално губи од Рен ..неможам да поверувам што ми се случува,неможам да поверувам како е можно од овие отепаните кој центарот неможеа да го поминат примија два гола на домашен терен..да му ебам најмилото,куќата да му изгори пичката матер нивна смрдена,да умрат од тежок цивилис и сите по еден рак да добијат на кожата ако не победат денес коренот нивни смрден ѓупски....и тоа каков гол примија:tapp::tapp:..ќе си умрам ако не ја свртат до крајот
Ја па 1х ги имам :tapp::tapp:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ја па 1х ги имам :tapp::tapp:
Уште неможамд а верувам дека ме паднаа,овде ниту господ не помага..имаа цели 30 минути да изедначат и да се обидат да победат но овие Рен изгледа вгаз праени се...сега само чудо можи да се случи
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.298
Поени од реакции
108.480
Уште неможамд а верувам дека ме паднаа,овде ниту господ не помага..имаа цели 30 минути да изедначат и да се обидат да победат но овие Рен изгледа вгаз праени се...сега само чудо можи да се случи
Дрва, една акција немаа. Се собрале 30 црнци во екипа, ја рогаат топката напред ко бесни.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дрва, една акција немаа. Се собрале 30 црнци во екипа, ја рогаат топката напред ко бесни.
Неможам да верувам дека ме падна,неможам да верувам искрено ќе умрам немам желба за живеење буквално после ова...цела недела се двоумев дали да ја пишам или не и на крајот лакомоста навладеа во случајот а знаев дека е најсумлива од сите натпревари и дека играат во ударен термин каде сите ќе ја играат...па и дека Баерн ми ја даде во 90 после триста глупости се чуствувам понижено и не ми се живеј..неможам уште да верувам дека Лион изгуби дома еј ,од кој? од оние неписмените
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.298
Поени од реакции
108.480
Неможам да верувам дека ме падна,неможам да верувам искрено ќе умрам немам желба за живеење буквално после ова...цела недела се двоумев дали да ја пишам или не и на крајот лакомоста навладеа во случајот а знаев дека е најсумлива од сите натпревари и дека играат во ударен термин каде сите ќе ја играат...па и дека Баерн ми ја даде во 90 после триста глупости се чуствувам понижено и не ми се живеј..неможам уште да верувам дека Лион изгуби дома еј ,од кој? од оние неписмените
Де бе, не те падна Барса против Фортуна Сингелиќ па волку да се чудиш. Француска лига е ова, се е можно, моментално Лион го преценуваа кладилниците ради ланската сезона, а сиротите не можат два паса да сврзат. Едино ПСЖ се истакнува со квалитет, другото се е боранија.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Od prosecniot:

Počinje liga u kojoj igra S.S. Lazio
Liga koju volimo i mrzimo u isto vreme
Liga u kojoj se unapred zna ko će biti prvak
I da će poslednje kolo biti 9 nerešenih
Nigde manja kvota na X nego kod njih.
Počinje Serija A!
Srećno, i upamtite, nikad na Lacio, čak i kad dođe!
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
321
Поени од реакции
115
14:30 West Bromwich vs. Chelsea 2 1.65
20:45 Fiorentina vs Milan GG 1.75
20:45 Inter Milan vs. Atalanta Bergamo 1 1.45
20:30 Sporting Gijon vs. Real Madrid H2 1.55
18:30 Athletic Bilbao vs. FC Barcelona 2 (1.45) ili H2 (2.25)

овие ке се комбинират утре, да се извадеме малку барем

20:45 Inter Milan vs. Atalanta Bergamo 1 1.45
14:30 West Bromwich vs. Chelsea 2 1.65
___________________________________________

2.40 koef
 
G

Goldie

Гостин
14:30 West Bromwich vs. Chelsea 2 1.65
20:45 Fiorentina vs Milan GG 1.75
20:45 Inter Milan vs. Atalanta Bergamo 1 1.45
20:30 Sporting Gijon vs. Real Madrid H2 1.55
18:30 Athletic Bilbao vs. FC Barcelona 2 (1.45) ili H2 (2.25)

овие ке се комбинират утре, да се извадеме малку барем

20:45 Inter Milan vs. Atalanta Bergamo 1 1.45
14:30 West Bromwich vs. Chelsea 2 1.65
___________________________________________

2.40 koef
Играјки ја Интер на ливче сигурно ќе се извадиш
 
G

Goldie

Гостин
Оти, мислиш ли нема да тепа ? :D
Може ќе тепа ама не вреди на 1.45 да се игра, се испод 1.7 таму е мал коефициент. Во слаба форма се, го продадоа Ковачич така да помалку работа во нападот ќе имаат Икарди и Јоветич
 

Kajgana Shop

На врв Bottom