Кајгана Paintball во Скопје!

Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Мене ми одговара на 8 нека кажат и другите, а утре ке видам како е салата и цените, иако кенгур ги пиша да се распрашам дали се исти.
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
Може под 18 години?? Ако може и јас сум за
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
брачко александар, џони, извини шо се мешам али, идивиди колку кеш ќе бараат и дали е добро местото за пуцкање! пиши после овде инфо
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Кенгур утре ќе видам за цените ама пошто се истите газди како и у фабриката кај шо беше предходно цените мислам дека се исти, а за просторот незнам на што сте научени дали ќе ви праи мерак пошто не е баш голема салата одприлика е 1/3 од предходната, па ради тоа ако знае некој поголема нека каже. или пак ако сакате може и да се договориме да дојдете да ја зирнеме да не речете после сум ве поебал :) како ви одговара така. иначе ја утре сигурно ќе поминам и ќе ве известам
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Епа вака цените се 50 топчиња=250 ден. 100 т.=450 ден. 200т.=800 ден.
Салата не е многу голема ама убаво е средено боље од други места кај шо сум видел, има напраено ѕидчиња низ цела сала така што екипите не се гледаат од еден до друг крај и има дупки во ѕидовите за пукање.
Ваљда ви доловив малку како изгледа па сега како сакате кажете.
Иначе како што викавте на 8 ама тогаш е велигден, мене не ми смета, незнам за другите!
Не препорачувам за повеќе од 4 на 4 да играме.
 

cak4e

T-REXXXXXXXX
Член од
2 февруари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
0
epa odli4no ke bide.ama imase i porano paintball vo skopje karsi a.palas na kejot i bese mnogu extra POZZZZZZZZZZZZ
 

Necrophilia

Night date without obligations, one night only
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Jas mozam skoro sekoj den osven Nedela!, mislam i taka vo nedela ne raboti toa... aj malce da si ostaime kicmi na pod!?:)

ii, ke zaboraev ushte sea da se podelime ako moze, inace u nedela sum sloboden ali posle 17casot eventualno.
sabota mislam deka e najpogoden den za ova...

p.s. Mac)) od moja. pu pu prv si kazav! :zlo:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
епа испаднавме повеќе одколку што мислев... дајте предлог како ќе правиме? и еве нека биде на 15ти? пишете предлози...
мислам дека 50 топчиња е сосема доволно.. тоа се околу 5-6 партии.
јасм минатиот пат игравме со по 50 топчиња, се скинавме од играње, ама со штедња.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
15 ке видам дали можам и ке пишам:helou:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Најубаво ќе биде да се собереме 16 души па во 2 термина да играме, на 15 ми одговара и мене
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
105
Поени од реакции
0
I jas se prijavuvam. Mislam ako moze. Pozdrav
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
ОК 15 е топ идам ја значи договор а за тимовите ќе напраиме нешто да се поделиме
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ок бе може 15 ама дајте да мавнеме 100 топки не било скупо бе
450 ден коа ќе видиш у евра тоа се 7 евра :pos:
Да се собереме Кајгана кантерџии у еден тим а?
Ја Кенгур Ацид Александар и Некрофилија?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom