Кајгана Paintball во Скопје!

Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Мене ми одговара на 8 нека кажат и другите, а утре ке видам како е салата и цените, иако кенгур ги пиша да се распрашам дали се исти.
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
Може под 18 години?? Ако може и јас сум за
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
брачко александар, џони, извини шо се мешам али, идивиди колку кеш ќе бараат и дали е добро местото за пуцкање! пиши после овде инфо
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Кенгур утре ќе видам за цените ама пошто се истите газди како и у фабриката кај шо беше предходно цените мислам дека се исти, а за просторот незнам на што сте научени дали ќе ви праи мерак пошто не е баш голема салата одприлика е 1/3 од предходната, па ради тоа ако знае некој поголема нека каже. или пак ако сакате може и да се договориме да дојдете да ја зирнеме да не речете после сум ве поебал :) како ви одговара така. иначе ја утре сигурно ќе поминам и ќе ве известам
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Епа вака цените се 50 топчиња=250 ден. 100 т.=450 ден. 200т.=800 ден.
Салата не е многу голема ама убаво е средено боље од други места кај шо сум видел, има напраено ѕидчиња низ цела сала така што екипите не се гледаат од еден до друг крај и има дупки во ѕидовите за пукање.
Ваљда ви доловив малку како изгледа па сега како сакате кажете.
Иначе како што викавте на 8 ама тогаш е велигден, мене не ми смета, незнам за другите!
Не препорачувам за повеќе од 4 на 4 да играме.
 

cak4e

T-REXXXXXXXX
Член од
2 февруари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
0
epa odli4no ke bide.ama imase i porano paintball vo skopje karsi a.palas na kejot i bese mnogu extra POZZZZZZZZZZZZ
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Jas mozam skoro sekoj den osven Nedela!, mislam i taka vo nedela ne raboti toa... aj malce da si ostaime kicmi na pod!?:)

ii, ke zaboraev ushte sea da se podelime ako moze, inace u nedela sum sloboden ali posle 17casot eventualno.
sabota mislam deka e najpogoden den za ova...

p.s. Mac)) od moja. pu pu prv si kazav! :zlo:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
епа испаднавме повеќе одколку што мислев... дајте предлог како ќе правиме? и еве нека биде на 15ти? пишете предлози...
мислам дека 50 топчиња е сосема доволно.. тоа се околу 5-6 партии.
јасм минатиот пат игравме со по 50 топчиња, се скинавме од играње, ама со штедња.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
15 ке видам дали можам и ке пишам:helou:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Најубаво ќе биде да се собереме 16 души па во 2 термина да играме, на 15 ми одговара и мене
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
105
Поени од реакции
0
I jas se prijavuvam. Mislam ako moze. Pozdrav
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
ОК 15 е топ идам ја значи договор а за тимовите ќе напраиме нешто да се поделиме
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ок бе може 15 ама дајте да мавнеме 100 топки не било скупо бе
450 ден коа ќе видиш у евра тоа се 7 евра :pos:
Да се собереме Кајгана кантерџии у еден тим а?
Ја Кенгур Ацид Александар и Некрофилија?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom