Кајгана турнир во табланет

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.844
Поени од реакции
38.225
Кога почнуваме??Иначе овој Савен го нема неколку дена на МСН,и како ќе играме ако не е дома??:nesum:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
играме во тимови..8 тима се..па со елеминации одиме на 4 па на 2 и финале
што е нејасно..?
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
603
Поени од реакции
400
Првите натпреварите да се изиграат најкасно до деветнаести т.е. недела. До 23 јули да го завршиме турнирот.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.823
Поени од реакции
21.933
Акси/Тимче-Драчево/Мики 74:106 мислу дека беше.:kesa:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Одиме понатаму..!!честито драчево..
браво Акси..браво тимче..малце со неколку карти заебавте раота..ама..браво
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.844
Поени од реакции
38.225
Абе ми го нема Савен никаде со кој да играм сеа????
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
замена...??сакаш замена или службено..?
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
3.977
Поени од реакции
5.915
не ми се отвара страната :mad:
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
603
Поени од реакции
400
Ај видете дали можете да ја отворите страната или само јас имам проблем...:nesum:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
јас можам да ја отворам..

пеер најди замена..што да ти речам..ке побарам и јас
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.477
Поени од реакции
19.126
па само ти ли ќе играш
дај кажи како да отвориме
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
ВАЖНО:НИ ТРЕБА ЗАМЕНЕ ЗА САВЕН ЈУВЕНТУС..!!!!!!!!АЈДЕЕ..СО МАН УТД ЧЕМПИОНС ВО ТИМ..!!!ПОБРЗО...!

абе онака...еве го линкот
http://games.constellasys.com/tablanet/
го пишвам ова и си влегува..преку опера
 

Kajgana Shop

На врв Bottom