Кајгана турнир во табланет

Член од
15 април 2009
Мислења
657
Поени од реакции
112
Ќе може ли и јас да игам??
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
можи да играш...оди на 3та страна види кои се тимовите..ти си наместо савен..!!значи си со Ман Утд чемпионс во тим..!
 
D

DeviL_32`

Гостин
а бе шо е со страницата?
Welcome to constellasys.comRelated Searches


 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Ај пробајте вака
напиши на гугл constellasys
и има едно табланет
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
кај мене работи..ц ц ц и дали мораше вака бе...ц ц ц
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.844
Поени од реакции
38.225
Дај бе некој шо може одман да игра,а нема пар нека пише на ова МСН bor4e_m.u@hotmail.com

Jас се откажувам,оти не ме уклучува,здравје следниот турнир можда ќе бива!
 
А

Александра Д.

Гостин
Кај мене може да се игра. Првиот пат неќеше заш немаше во линкот www. потоа додадов и се’ беше океј...
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.477
Поени од реакции
19.126
АЈ БЕ ДАЈТЕ ТОЧЕН ЛИНК!
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
603
Поени од реакции
400
АЈ БЕ ДАЈТЕ ТОЧЕН ЛИНК!
Оваа е точниот линк ама не се отвара страната ...:toe:

Жал ми е вака што испадна на сред турнирот страницата се расипа ама тоа е...:toe:
Доколку пак биде се во ред ќе продолжиме или ќе почнеме нов.
Чао до тогаш...:helou:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.300
Поени од реакции
4.299
ајде ивица кога можеш и противнициве кога можат да изиграме?
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.036
Поени од реакции
1.566
Не ми отвара ни мене :uvo:
Ваљда ништо од турниров... да зееме на сите наградата да ја поделиме ... и тоа е тоа хаха...:helou:
Следен пат ... поуспешно ќе биде ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom