Кајгана турнир во табланет

Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
уште не отвора..?!кај Кети отвори..
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
599
ako moze i mene da me zapisete za turnirov ali ne mi se otvara stanicata pa koga ke proraboti da pocneme nov turnir
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.477
Поени од реакции
19.126
и јас сакам да играм ама не ја отвара страницата
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Може и ја да се пријавам?:pipi:
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
949
Поени од реакции
96
Абе што е со сајтов знае некој? ... кај може да се игра табла на нет на друго место/сајт. ??
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.484
Поени од реакции
2.205
Да не му е досадно на некој ко мене шо ми е па да му се игра табланет? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom