Кајгана турнир во ШАХ

Член од
16 април 2014
Мислења
5.734
Поени од реакции
7.404
Каков рејтинг имате на чес.ком?
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.679
Поени од реакции
15.376
Каков рејтинг имате на чес.ком?
Имам два профили....не едниот 1630 на другиот 1860....на вториов не играм ако не сум озбилен, а како почна коронава не сум играл, немам појма зошто :D
 
Член од
16 април 2014
Мислења
5.734
Поени од реакции
7.404
Имам два профили....не едниот 1630 на другиот 1860....на вториов не играм ако не сум озбилен, а како почна коронава не сум играл, немам појма зошто :D
Јас дури беше короната 1750 го качив, сеа пола на фб, пола шах, 1650 одма паднав.
Треба концентрација и тука да ти е умот, иначе џабе играњето.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.679
Поени од реакции
15.376
Јас дури беше короната 1750 го качив, сеа пола на фб, пола шах, 1650 одма паднав.
Треба концентрација и тука да ти е умот, иначе џабе играњето.
Ќе се јадеме....адни ме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom