Кајгана собиранче, 11.02.2012 (сабота), кафе „Мистик“, 20:00 ч.

Статус
Затворена за нови мислења.

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Па педерче во деминутив педер мори јас стварно не можам да разберам Стеванче, Марјанче, Наумче, Игорче :icon_lol:......
Демек мал педер... педер во подем и сл. Читај меѓу вазелини и ти па. ;)
--- надополнето: 6 февруари 2012 во 23:46 ---
Ќе направиш една листа кој се пријавил, а кој не дошол и пред никот ќе му ставиме предзнак Педерче:) Пример ПедерчеТаруно и така натаму :icon_lol:
Ако на сите им стои ПедерчеТаруно луѓе ќе добијат впечаток дека сум имал нешто со нив. ;)
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Дозволено е носење со себе колешки од факултет? :)
Ја би радо да ги донесеш, ама со оглед дека ја нема да стојам на врата, пошо сум до кваката низок, прашај ги тие во управен одбор. :)
--- надополнето: 6 февруари 2012 во 23:50 ---
Ееее види ја сеа.... Ајде сите на гласање да се одобри Магде да донесе две колешки од факс кои имаат големи гради и убав задник. Време за гласање тече сад.

(тик, так, тик, так... )
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
Ееее види ја сеа.... Ајде сите на гласање да се одобри Магде да донесе две колешки од факс кои имаат големи гради и убав задник. Време за гласање тече сад.

(тик, так, тик, так... )
Пребројувањето заврши.
235 гласа „За“ и тројца „Воздржани“

Значи, Магде, одлуката е: Да, може да донесеш седум колешки од факс кои имаат големи гради и убав задник.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.018
Ја би радо да ги донесеш, ама со оглед дека ја нема да стојам на врата, пошо сум до кваката низок, прашај ги тие во управен одбор. :)
--- надополнето: 6 февруари 2012 во 23:50 ---


Ееее види ја сеа.... Ајде сите на гласање да се одобри Магде да донесе две колешки од факс кои имаат големи гради и убав задник. Време за гласање тече сад.

(тик, так, тик, так... )
Као постар член на форумов - мали ај не се курчи :icon_lol: он на мене :icon_lol:

Како и да е, членовите шо сакаа да фаќаат форумџики за цицки ќе ги ценат моите напори да донесам жени и да им ја зголемам можноста за клецкање, соу, да, ќе!
--- надополнето: 6 февруари 2012 во 23:56 ---
Пребројувањето заврши.
235 гласа „За“ и тројца „Воздржани“

Значи, Магде, одлуката е: Да, може да донесеш седум колешки од факс кои имаат големи гради и убав задник.
хахах, фала, како знаеше дека сакам да донесам 7! :)
 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
315
Поени од реакции
101
Нема maybe инаку тоа ќе го стиснев :) 50-50, може да дојдам, иако не знам никој
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Као постар член на форумов - мали ај не се курчи :icon_lol: он на мене :icon_lol:

Како и да е, членовите шо сакаа да фаќаат форумџики за цицки ќе ги ценат моите напори да донесам жени и да им ја зголемам можноста за клецкање, соу, да, ќе!
Бреееј ја гледам да и угодам она не се курчи ми вика...цу, цу, цу... жена бе жена... е ќе плачеш за мој вруч додир.... е наааа... ќе ти речам оди кај DBack ;)
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
Бреееј ја гледам да и угодам она не се курчи ми вика...цу, цу, цу... жена бе жена... е ќе плачеш за мој вруч додир.... е наааа... ќе ти речам оди кај DBack ;)
„...заедно со своите 7 колешки од факултет со големи гради....“
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.018
Ијааа бре мажиште, 8 од еднаш, машала, машала. :D
најтрагично е шо знам дека нема да има муда да дое да се запознае, а камоли со моите колешки СО ГОЛЕМИ ГРАДИ И УБАВ ЗАДНИК, али ај, нека му биде сеа малце на форум нек се праи мужиште *слика од тарзан као се лупа у груди*
 
I

Iblis

Гостин
најтрагично е шо знам дека нема да има муда да дое да се запознае, а камоли со моите колешки СО ГОЛЕМИ ГРАДИ И УБАВ ЗАДНИК, али ај, нека му биде сеа малце на форум нек се праи мужиште *слика од тарзан као се лупа у груди*

Другар ми ќе му помогне, ги решава скоро сите проблеми со срамежливоста (y)
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
најтрагично е шо знам дека нема да има муда да дое да се запознае, а камоли со моите колешки СО ГОЛЕМИ ГРАДИ И УБАВ ЗАДНИК, али ај, нека му биде сеа малце на форум нек се праи мужиште *слика од тарзан као се лупа у груди*
Знам дека ова не е наменето за мене, ама ти глеј прво дојди и донеси ги тие другарки, па после ако треба ја ќе ти го донесам DBack на маса и ќе го врзам за стол... па ти после што сакаш прави му. ;)
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
најтрагично е шо знам дека нема да има муда да дое да се запознае, а камоли со моите колешки СО ГОЛЕМИ ГРАДИ И УБАВ ЗАДНИК, али ај, нека му биде сеа малце на форум нек се праи мужиште *слика од тарзан као се лупа у груди*
Лелее, Магде, замисли дојдам и замисли се упознаам со твоите 7 колешки со големи гради и убав задник!

Лом! Кажи, Таруно - лом! Каков вазелин, какви заебанции...
--- надополнето: 7 февруари 2012 во 00:42 ---
тууу, па уште да ме врзеш за тоа столот у Мистик...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom