Кајгана миленичиња

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
Дождовниот црвик што го чував на времето...Тагоре,Рабиндранат Тагоре се викаше...
 
С

сашенко

Гостин
Дајте едно име бе за малоцот мој? Жолт е целиот и има гоооолеми влакна и звер е едноставно.Неможам да му смислам име а дома му дале некое педерско име од комшии му го дадоа тоа и никако неможам да го запамтам.Јас си го викам лаву мој.Стварно личи на лав целиот таков ураснат жолт.Од малецко јаде глувци по надвор ловеце прва лига и врапци видов пред некоја недела фатил некој.Да го пуштам и у африка ке се снајде и ке преживеее.Дајте некое опасно име не ми текнува ич...
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
Дајте едно име бе за малоцот мој? Жолт е целиот и има гоооолеми влакна и звер е едноставно.Неможам да му смислам име а дома му дале некое педерско име од комшии му го дадоа тоа и никако неможам да го запамтам.Јас си го викам лаву мој.Стварно личи на лав целиот таков ураснат жолт.Од малецко јаде глувци по надвор ловеце прва лига и врапци видов пред некоја недела фатил некој.Да го пуштам и у африка ке се снајде и ке преживеее.Дајте некое опасно име не ми текнува ич...
Абе и ја исто имам едно жолто старо мачориште Коле се вика,имав и друг - тој Живко се викаше.Е сега ти можеш да одиш со иста варијанта како мојата,или да пробаш нешто поотмено и classy како на пример: Спирко,Ставре,Страхил,Веле,Стоилко,Анѓеле,Панајот,нешто во тој стил.
 
С

сашенко

Гостин
Абе и ја исто имам едно жолто старо мачориште Коле се вика,имав и друг - тој Живко се викаше.Е сега ти можеш да одиш со иста варијанта како мојата,или да пробаш нешто поотмено и classy како на пример: Спирко,Ставре,Страхил,Веле,Стоилко,Анѓеле,Панајот,нешто во тој стил.
Коле звучи јако.Кољачот нели хехе, другиве ми се некако износени имиња.За стари мангупи, а мојов е нов во бизнисот.Копиљ, уште незнае да си затрупа кај што ке се посере.Ке му најдеме некое почетничко ама што ветува..
 
L

Lu

Гостин
Дајте едно име бе за малоцот мој? Жолт е целиот и има гоооолеми влакна и звер е едноставно.Неможам да му смислам име а дома му дале некое педерско име од комшии му го дадоа тоа и никако неможам да го запамтам.Јас си го викам лаву мој.Стварно личи на лав целиот таков ураснат жолт.Од малецко јаде глувци по надвор ловеце прва лига и врапци видов пред некоја недела фатил некој.Да го пуштам и у африка ке се снајде и ке преживеее.Дајте некое опасно име не ми текнува ич...
Па ако толку сакаш да го викаш Лав може да го крстиш Лав на Шпански.
На Шпански Лав се вика Леон (Leon).
Мислам дека името Леон одлично би му одговарало според тоа како го опиша.

--- надополнето ---

Абе и ја исто имам едно жолто старо мачориште Коле се вика.
Да не ти се собираат и други мачки во двор за да какаат во тоалетот на Коле ? :pos2: (ти текна на рекламата)

Знам дека сум :eek:ftopic: али морав да ја поставам рекламата

 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Мачор - Тео, го крстив така ради играчот на Арсенал Тео Волкот :)
А и двајцата се брзи така да... :))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom