Кајгана миленичиња

Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
imam kuce,vucjak i mnogu e ubav i golem i e najpametnoto kuce sto nekad sum go imavla i videla,i si go sakam najvise na svet,by the way se vika Hektor,a jas si go vikam Hektorce i Hektorisa-nagalenko
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
имам куче и многу е мало и глупаво
ја викам леа ама појма си нема од животот
само јаде спие и сака да шета
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Хмммм....па досега кујзнае колку мачки и кучиња....сум имал и хрчак и канаринец
 

criStalLooNa

>> LooNa <<
Член од
25 март 2006
Мислења
14
Поени од реакции
0
хехехе......да имам пикенезерче Арон......многу е сладок и мајстор е за прескокнување на оградата......многу ја сака кучката (Џина) на комшијата :kez:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Се мисламд а земам повторно пес, ама се мислам каков. Имав сетер, ирски, сега сакам нешто друго. Моќно, убаво, големо и лично, убаво.
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Сакам да си земам куче (златен ретривер) ама ќе видиме како ќе стојат работите нека затопли уште малце :)
 
Член од
13 февруари 2006
Мислења
315
Поени од реакции
4
Офчар напиша:
Ja иам амерички кокер, женка, дебело, старо, црно, смрдливо. Не лае.
Аааа го продаваш??? или оооппсс се збунив тоа не беше оглас....мора да било опис!!!

Јас нааајмногу на свет сакам кучиња, кученца, кучки, кучишта, кучкишта.....во сите форми, бои, димензии....сум имала неколку до сега и многу си ги сакав ама судбината реши да биде сурова со мене и ми ги зема!!!ох проклета судбино-еве ти:bip: иии уште еве ти:pishtoldz ...... сериозно дури и џукели и дури и оние скитници големите што плашат!!мене напротив ми изгледаат многу тажни и мирни и мили иии ги сакам...ги сакам...ги сакам.....:cug:
 
Член од
7 април 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
Jas sekogas sum cuval kucinja i macki i okolu 5 godini cuvav papagal koj go fativ i si umre od prirodna smrt i sega cuvam kuce i macka.Vo sekoj slucaj treba da se ima uslovi da gi cuvas,a jas imam i to sega zasega.
 
B

BushMan

Гостин
Немам домашно милениче но многу сакам маченце малечко.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
НЕам милениче инаку имав и куче и маче инаку сеа сакам да си земам некој Гуштер Или Крокодил
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Земи крокодил и не му давај да јаде и ето ти гуштер
 

Kajgana Shop

На врв Bottom