Кајгана миленичиња

medic`sGIRL

докторката
Член од
6 април 2007
Мислења
19
Поени од реакции
1
Jas cuvam macor (veke 5 godini) rasa turski angor i celiot e bel se vika Kasper i mnogu e ubav. A se vika taka po predlog na eden moj drugar poso cel e bel...
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Имам куче, ротфајлер, се вика Кора (името не и го дадовме ние).... А иначе имав и морско прасе, Бузи (така ја завикавме и решивме тоа да и биде името) ама мајка ми стана алергична и сега е кај Теди :) Иначе многу си ги сакам и кучето и прасето :)
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
mojata dalmatinka se vika dina,imeto i go pisuvase vo pedigreto jez da jas sakav da se vika cedra(po edna kniga za dalmatince)ama sepak e prekrasna..ja obozavam,mila e i saka da se gali:)
 

Attachments

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Сега ќе си купам морско прасе, и стварно незнам кое име да му дадам. Ај предлог некој нека ми даде.
 

Dimo the Fuhrer

Make WAR not Love
Член од
23 август 2007
Мислења
316
Поени од реакции
2
ja iam 5 macki u dvor najpitom mi e Marko skros crn macor so zeleni oci malce e debel i gi tepa drugite !!:):)
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Имам жолт лабрадор, Ади се вика. Уствари во педигре му пишува Чар Рид Адонис (го глеам и викам WTF???), и од Адонис->Ади.
 
Член од
7 октомври 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
minaaaa i buba mina ja krstih oti ka e rodi bese nogo malenka a buba e oti e nogo mirnicka bubicka :toe::back:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Најпрвата мачка ми се викаше Паци. После другите Луси и Кети. После мачорот Лео па сега овој ми се вика Нео. Сите ми умреја од старост а Лео ми го убија за време на војната :( Овој што го имам сега е тежок лопар :D Само јаде и спие. Друго ништо не прае
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Посветено на...

...noviot chlen na edna na mene bliska lichnost i familija - "KLEO":



 

Kajgana Shop

На врв Bottom