Кајгана готвач vol. 163 [гласање: Палачинки]

Гласам за:

 • Torchyrus

  Гласови: 10 18,9%
 • Артиљеро

  Гласови: 22 41,5%
 • bobipp

  Гласови: 3 5,7%
 • Violetova

  Гласови: 5 9,4%
 • CafeDelMar

  Гласови: 16 30,2%
 • bijons

  Гласови: 14 26,4%
 • Matthias

  Гласови: 1 1,9%
 • shumecha.tableta

  Гласови: 15 28,3%

 • Вкупно гласачи
  53
 • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.420
Поени од реакции
14.271
Шумеча е “полоша”, ги сокрила гласовите да не се јавни. :icon_lol:

Гласав за @Torchyrus и @bijons, палачинките секогаш ми се уживање во што поедноставна верзија. :love:
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.002
Поени од реакции
16.508
По грешка кликнав ентер, а не беше ни доправена темата, ја поправав отпосле. Имаше веќе гласови кога приметив деа се скриени и ај викам не е фер друга да правам. :ROFLMAO:
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.178
Поени од реакции
5.928
Шумеча е “полоша”, ги сокрила гласовите да не се јавни. :icon_lol:

Гласав за @Torchyrus и @bijons, палачинките секогаш ми се уживање во што поедноставна верзија. :love:
Се знае како треба да изгледа палачинка.... се друго останато е само фурање...
 
Член од
24 септември 2011
Мислења
61
Поени од реакции
14
Браво :aplauz: тежок избор сите се убави ама сепак за една мора да се гласа :)
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
2.548
И јас сум гурман за палачинки и најчесто на брзинка правам палачнка под рерна печено и топ излезе. Инаку тежок избор е и сите се убави
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
28.842
Поени од реакции
17.193
,,,leleeee ,,,e aj malku prolongirajte so glasanjeto :несвест:,,,vaka so skrateno vreme na glasanje samo nabivame po nekoe kilce,,,:icon_mrgr:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.700
dali i ovde moze sekoj da glasa ??? i koga ke bide sledniot natprevar da me povikate ,bi sakal da se natprevaruvam
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.002
Поени од реакции
16.508
dali i ovde moze sekoj da glasa ??? i koga ke bide sledniot natprevar da me povikate ,bi sakal da se natprevaruvam
Секако дека може секој. Ова е главната тема за пријавување:
За гласањето секогаш отвораме нова тема во подфорумов Кајгана готвач. :D
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.700
a sledna tema sto e da zemam ucestvo i koga e ???
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom