Кајгана бесплатен психолог (ЧДА верзија)

  • Креатор на темата makedon^
  • Време на започнување

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
На чколија сум и ми е досадно, шо да напрам за да ми стани интересно


п.с мн. слаб е интернето
 
Г

Господ

Гостин
На чколија сум и ми е досадно, шо да напрам за да ми стани интересно


п.с мн. слаб е интернето

Кидни и за да не се правдаш дома оди во градски парк со лап топ имаш бесплатна интернет зона сурфај колку сакаш:helou:
 

Lord Macedon

Етнички жител на Кајгана
Член од
12 септември 2008
Мислења
135
Поени од реакции
21
na Farmville na facebook samo crni ovci sakam da imam.help :((
 
Г

Господ

Гостин
No sex or :drk: for 2 weeks? Is smth wrong with me?

Значи дека си презадоволен од сексуални активности и дека сега треба или да дадеш на некој да те... или да си седиш мирен и да чекаш пак да ти дојде желба

na Farmville na facebook samo crni ovci sakam da imam.help :((
Епа вака сакаш црни овци затоа што најверојатно и ти си црна овца(без навреда),и како и црните овци не те бидува за ништо(без навреда:pos2:) и треба да се неутрализираш(без навреда:baeh:)и сакаш да има и други црни овцички за да не се осеќаш осамено(без навреда:smir:)
Најдобра и единствена опција ти е да почнеш место земјоделие на фејсбук да играш покер и да си збираш само црни карти:baeh:
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
неможам да престанам да зјапам во цицкине на професоркана по Македонски...шо ми е?
 
Г

Господ

Гостин
Сакаш да имаш исти цицки како твојата професорка по Македонски
ако е до обемот тогаш ти препорачувам да ги ставаш под ладен туш пошто сум слушнал дека така растеле полесна варијанта е триење со гз хартија како во еден познат виц
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
не не...несакам да имам ко нејзините...свиснати се ама големи се...преголеми се...огромни се...немаш појма колкави се :nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom