Кампување во Грција

Член од
8 јули 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки, некој да кампувал во Thalatti или Armenistis? Импресии? И општо за сите кампови, дали може на лице место одма да најдеш место или како? Не сум била досега на кампување Грција.
Емкаа за повеќе од два дена треба резервација и за шатор и за се имаш и некои попусти зборам за арменистис другивр не сум ги разгледал..позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom