Како си ги замислувате членовите на форумов?

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.629
Поени од реакции
23.618
Плави ѕидови, мачки што стискаат шифт и делит... Форумов е станат катче за геријатриски љубовни проблеми и совети.
Злате, знаеш дека те сакам. :D
А ние што сме тазе полнолетни и невини каде да се жалиме ?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.046
Поени од реакции
36.476
Стара путка: Дојди на гости да се видиме.

Тафтакру: Неможам, ми се скрши предното тркало на точакот.

Стара путка: Сама живеам маж ми умре пред 3 години.

Тафтакру:
FB_IMG_1716940326012.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom