Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.119
Поени од реакции
34.922
Abe ne mi ostaj vreme da ja uploaduvam. :pos:
Ја мислев ќе речеш дека правела witchcraft и исчезнала. :pos:

Ако, ако, вие само заебавајте се, ко ќе ви исчезне некој ден нешто важно (секако, ако имате мачка), ќе видам тогаш кој последен ќе се смее. :mad:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.635
Поени од реакции
23.639
Ја мислев ќе речеш дека правела witchcraft и исчезнала. :pos:

Ако, ако, вие само заебавајте се, ко ќе ви исчезне некој ден нешто важно (секако, ако имате мачка), ќе видам тогаш кој последен ќе се смее. :mad:
Ја чувам мачор и мачка ама забрането им е да идат у собата каде што е компјутерот а компјутерот никад не ми е уклучен додека ме нема дома.
Ништо до сега не ми фали.

Ти чисто преиспитај се што си и згрешил на мачката во последно време.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom