Како да ја убедам мајка ми да ми купи WoW акаунт?

Статус
Затворена за нови мислења.

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Еее, што не сте направиле тогаш договор, па да си го заверете на нотар?
Па после ако нејќе да ја бркаат извршители, ќе ти купи акаунт и оро ќе денса на сред плоштад ако треба. :nesum:
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Епа чим можеш сам да си ја плаќаш, иди земи ја, инсталирај ја, земи си акаунт (Ти нели ќе си го плаќаш, без мајка ти да знае) :) баш андерграуд :pos:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
Еее, што не сте направиле тогаш договор, па да си го заверете на нотар?
Па после ако нејќе да ја бркаат извршители, ќе ти купи акаунт и оро ќе денса на сред плоштад ако треба. :nesum:
абе каков ти нотар мајка ми е адвокат и со договорот после ништо :nerv:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
Епа чим можеш сам да си ја плаќаш, иди земи ја, инсталирај ја, земи си акаунт (Ти нели ќе си го плаќаш, без мајка ти да знае) :) баш андерграуд :pos:
да имав 18 години ке си ја земев ама неам и така да...
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
:pos: Не ти требаат 18 години, за сам да си плаќаш акаунт :)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Лелее... Па ти преку интернет ќе ја купуваш ! :pos2:
Јас ја најдов од другар на 4 цд ја играм Мн е закон на Скејп Гејминг играм се дивам мн мн мн мн ај дој жити се ГМ сум ке ти даам одма 80 лвл Годс Ајтемс ! Фул Скилл! Ај ај има 5000 Онлајн многу македонцИ!!!!! :drk:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Ike
П

Паган-др

Гостин
абе доста ми е од пиратеријава и плус тоа мајка ми вика дека тоа била глупост и подобро било нов точак да ми купи(е како па да не) и плус тоа ја можам да плаќам цела година за играта и пак не:nerv:
Паметна жена. Поздрави ја од мене.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Абе ако ти купи точак тогаш ти веќе си 40ти левел и гајле ти е. Вака од почетак ке мораш.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Укради и ги шминките и речи и ако не ти купи акаунт за 3 дена ќе и ги фрлиш кроз прозор. Само биди мртов озбилен,да се исплаши!
 
Г

Грејвдигер

Гостин
:tapp: Нека ти купи точак и продај го :pos2:

Не си троши времето на WoW бе, ќе неможеш после да се одлепиш од компјутер, неа да искачаш... ќе заостанеш на цело =].

btw префрлете ја во психологија :icon_lol:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.566
Поени од реакции
14.338
Наполни кадата со вода, земи 2 одголени жици, и стои пред кадата. Викни ја мајка ти, и речи " Купи ми акаунт за WoW, или ќе умрам како што умираат моите херои " .. Иии одма има да ти купи. :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom