Како да си фатам девојка?

Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.056
Да... разочараноста од женскиот род еве каков плод даде.
Јас сум искрено малку уплашен за дечкото, да не заборавиме дека жена од форумов беше (не целосно, но) троа поприлично одговорна за самоубиството на еден член...
Ако некој го знае Aexil во живо, припазувајте го!
Не ги знам овие муабети..
Ако е вистина пиши ја приказната, ако не, измисли ја
 
Член од
30 јули 2020
Мислења
2
Поени од реакции
1
Јас би рекол започнете со одење на некои часови на вашите хоби, како што се пливање, музика што сакате. Ако запознавте некого од таму, ќе имате нешто вообичаено да разговарате и да поминете време заедно, наместо да ја импресионирате цело време.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.431
Поени од реакции
5.919
Да... разочараноста од женскиот род еве каков плод даде.
Јас сум искрено малку уплашен за дечкото, да не заборавиме дека жена од форумов беше (не целосно, но) троа поприлично одговорна за самоубиството на еден член...
Ако некој го знае Aexil во живо, припазувајте го!
Сериозно ова? Дај напиши нешто повеќе за нас, релативно поновите членови, што и како се случило?

Моќта на пичкината магија. Господ нека ви е на помош!
Поимбецилна кованица немам прочитано барем 10-15 денови :)
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.787
Поени од реакции
24.591
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Аман бе по сите форуми ли ова мажиштава, бараат девојка како да фатат. До толку ли сте ........ па не можете да не ќарите нас девојките..
Се изначитав овде и на друг форум еден куп вакви, што бараат. Па некои дури и со посебни протоколи, ваква да изгледала, онаква да била, долга, те кратка коса. Вакви или онакви очи..Не ви се знае крајот o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Аман бе по сите форуми ли ова мажиштава, бараат девојка како да фатат. До толку ли сте ........ па не можете да не ќарите нас девојките..
Се изначитав овде и на друг форум еден куп вакви, што бараат. Па некои дури и со посебни протоколи, ваква да изгледала, онаква да била, долга, те кратка коса. Вакви или онакви очи..Не ви се знае крајот o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
Маки се тоа девојче, не сте сите исти, сите имате различни критериуми и барања, пробај биди ти машко барем на еден ден, па да видиш како е со женските.. :D А какви посебни протоколи жити се? Вие секогаш ги комлицирате работите кога се однесува за нас машките, не ваков, таков, не таков, ваков, на крај и вие не знаете каков сакате..
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.287
Поени од реакции
10.487
Аман бе по сите форуми ли ова мажиштава, бараат девојка како да фатат. До толку ли сте ........ па не можете да не ќарите нас девојките..
Се изначитав овде и на друг форум еден куп вакви, што бараат. Па некои дури и со посебни протоколи, ваква да изгледала, онаква да била, долга, те кратка коса. Вакви или онакви очи..Не ви се знае крајот o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
Тоа е, ние не чиниме :toe: Вие сите цвеќиња:pipi:
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.432
Поени од реакции
4.260
вакви, што бараат. Па некои дури и
1596461688581.png
Да....ние сме имале екстра критериуми.
Една членка ќе да имаше вакво, со три автомобили, две дипломи и magnum dong.
И пак го откачи оти бил нападен.
И после ние сме имале високи стандарди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom