Како да и кажам дека ми се допаѓа?

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
погледнете го видеово,стварно е шврки :pos: - но доколку разбирате руски
како да и пријдете на девојка- :pos:
(што повеќе смеј се, искористи некои од твоите домашни миленичиња при запознавањето.... )

 
Член од
24 јули 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
хаха лесна работа бе :) однеси ја на кафе еднуш смејте се , зборувајте па после однесија усте еднуш и речи ми се допаѓаш многу си убава дали сакаш да ми бидеш женска ... и така со ред :)
 

Crypter

Апла Зелен...
Член од
6 јуни 2010
Мислења
131
Поени од реакции
48
Фати ја за рака, одвлечкај ја 10m и 19cm од друштвото, застани пред неа и во 4 очи и 3 бубулици, кажи и дека ти се допаѓа директно и искрено, причекај 2.74 секунди и полека со брзина од 45cm во минута почни да се приближуваш накај нејзе. Ако гледаш дека не се трга наназад со просечна брзина од уџум во секунда, слободно бакни ја со нежен бакнеш и без јазик. Потоа прашај ја дали и се допаднало тоа и веројатно она ќе те бакне исто така или ќе рече Да. Е сеа, што ако почне да се трга назад со споменатата брзина или ти рече чисто и отсечно Не. Тогаш едноставно фати ја за рака пак и врати ја во друштвото обидувајки се да не збрефташ како коњ после спринт од нервоза и напетост. Е сеа моментот: -Не рече чисто и отсечно Не, туку се мислеше 3.18 секунди! Ондак знај дека те свиѓа, али пребрзо и дојде целово ова. Во тој случај прекопај низ темава и најди некој поромантичен и поспор начин да и кажеш на некој дека ти се допаѓа, пошто овој не е еден од нив.

Објаснив убаво и прецизно?

P.S: Да, испробано ми е ова и Не, нема да ти влепи шамар освен ако не е некоја нецивилизирана шмизла.
 
S

Shellshock nam67

Гостин
Постојано им давам комплименти на девојките. Тоа е на еден начин темел во мојот љубовен живот. А и спијам со МНОГУ од нив.

"Мислам дека начинот на кој што ме гледаш е многу секси" е ѕверски.
посељачко од ова здраВЈЕ абе кратко и јасно ја вика на кафе во опуштена атмосфера ќе ја погали по коса колку да ја припреми ;) ја лапа и тоа е то нема филозофија голема најбитната ствар е да прифати пола работа е завршена
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
посељачко од ова здраВЈЕ абе кратко и јасно ја вика на кафе во опуштена атмосфера ќе ја погали по коса колку да ја припреми ;) ја лапа и тоа е то нема филозофија голема најбитната ствар е да прифати пола работа е завршена
и заисли да добие шамар пред сите на сред КАФЕнце..:D
 
S

Shellshock nam67

Гостин
и заисли да добие шамар пред сите на сред КАФЕнце..:D
жена никад нема да те удри тоа биди сигурен 1 сакаат храброст да им покажеш 2 во најлош случај може само да си замине и ништо повеќе и да не комуницира тоа
затоа полека треба да се одвива разговорот секој потег да биде предвидлив за да не дојде наеднаш лапањето мада некогаш и тоа пали али зависи од девојката затоа добро проценуваш
 

Crypter

Апла Зелен...
Член од
6 јуни 2010
Мислења
131
Поени од реакции
48
Абе премногу е споро ова вашево. Кафичи, чуда, крилати магариња... Сепак како што објаснив, акцијата е подобра одколку тоа тепање муабет пола саат за еден бакнеж, едноставно спонтаноста е супер, одвлечкај ја од друштвото и залапај ја, потоа на нејзе останува да одлучи што понатаму.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
жена никад нема да те удри тоа биди сигурен 1 сакаат храброст да им покажеш 2 во најлош случај може само да си замине и ништо повеќе и да не комуницира тоа
затоа полека треба да се одвива разговорот секој потег да биде предвидлив за да не дојде наеднаш лапањето мада некогаш и тоа пали али зависи од девојката затоа добро проценуваш
ја мислам дека не треба да има лапање уште на првиот состанок..:D..јас така би постапил..
ако прифати да дојде на кафе со мене ке разговараме најпрвин за мене и потоа за неа ....
и други работи бла бла бла ..и на крај ке ја прашам кога ке биди следното кафенце..и ако прифати значи си сака девојката и опа завршена работа ..:D
 
S

Shellshock nam67

Гостин
ја мислам дека не треба да има лапање уште на првиот состанок..:D..јас така би постапил..
ако прифати да дојде на кафе со мене ке разговараме најпрвин за мене и потоа за неа ....
и други работи бла бла бла ..и на крај ке ја прашам кога ке биди следното кафенце..и ако прифати значи си сака девојката и опа завршена работа ..:D
зависи од искуството кое го имаш
може да има 2 пат ама и да нема затоа добро треба да се процени по самите очи може да се запримети дали е или не е заинтересирана
може друг во меѓу време да ти ја ќари. женска главата не сечи многу и тоа да знаеш
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
зависи од искуството кое го имаш
може да има 2 пат ама и да нема затоа добро треба да се процени по самите очи може да се запримети дали е или не е заинтересирана
може друг во меѓу време да ти ја ќари. женска главата не сечи многу и тоа да знаеш
епа ајј на 1 средба да иде да ја ебе право ..али како шо велиш ако ти се доближи она поблиску до тебе терај напред :D лапај драпај хахаха...
 
S

Shellshock nam67

Гостин
епа ајј на 1 средба да иде да ја ебе право ..али како шо велиш ако ти се доближи она поблиску до тебе терај напред :D лапај драпај хахаха...
има и такви случаии ама се ретки ептен треба да ја запалиш за да ти опали за секс
само нека ги следи постапките шо ги кажав нема да згреши
 
F

FuckYouAll

Гостин
Јас пред некој ден почнав да свиѓам една ама пустата неможам да ја начекам вчаршија (живејт всело) и да и го лупнам она "ми се свиѓаш" влице па да немат кај да бегат. Ќе морам на ФБ.:(
Прееска и реков дека ако не ја начекам ќе и кажам нешто интересно на ФБ:( шо ќе ја остајт со подотворена уста, си давам рок 2-3 дена, ако не ја начекам ќе и пишам на фб за да не ми ја земит некој друг, пошо прејака е. :D
Држ те среќа таму, ако ја фатам на сите ќе ве частам. :)
 
S

Shellshock nam67

Гостин
Јас пред некој ден почнав да свиѓам една ама пустата неможам да ја начекам вчаршија (живејт всело) и да и го лупнам она "ми се свиѓаш" влице па да немат кај да бегат. Ќе морам на ФБ.:(
Прееска и реков дека ако не ја начекам ќе и кажам нешто интересно на ФБ:( шо ќе ја остајт со подотворена уста, си давам рок 2-3 дена, ако не ја начекам ќе и пишам на фб за да не ми ја земит некој друг, пошо прејака е. :D
Држ те среќа таму, ако ја фатам на сите ќе ве частам. :)
od koe selo e be :) daj nekoi informacii poopsirno :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Се пишува М И С Е Д О П А Ѓ А Ш
А се спелува МИ СЕ ДО-ПА-ЃАШ

Јас не капирам друго, зошто мораш да и кажаш онака, буквално со тие зборови во очи дека ја свиѓаш? Како прво ВНИМАНИЕ. Сигурно не и обраќаш за џабе. Сигурно не си ја додал на фејс и и' пишуваш дека делите исти интереси т.е ја ставила песната која ја ОБОЖАВАШ и ти Pitbull i J to L to O нели? Или ако си и пришол сигурно не е за да прашаш од кое бутиче и е маичето. Али ајде, ако и такви оперирани, како второ ФЛЕРТ. Место за импровизација, за комплименти, за изненадувања, за романтика дури. Зошто мислите дека деноноќно собирање муда да и кажеш нешто најобично би ја фасцинирало.
Ми се допаѓаш.
Wow.
No shit, Sherlock.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom