Како да ги сокријам .....

A

AnFem

Гостин
Како да ги сокријам видеата и сликите на мојата фејсбук страница така да има нешто како кликни : Ми се допаѓа за да ја видиш содржината или слично.

Или пак сликите да бидат сокриени така да треба да кликне скратен линк од adf.ly за да ја види сликата или видеото.
Прати ми линк од фб профилот по пп. Ќе средиме. ;)
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
Дедо му 100% се борел против момакот што му е на сликата ама процентот на интелегенција толку му дозволува.
 
W

Werther

Гостин

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Оооооо конечно и ја да ја запознаам легендата што била тука пред моето време на форумов и за која сите зборат. Чест ми е царе! Имаш длабока трага оставено врз сите нас :)

Hail Nescafe! Drinks for everyone!
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Имам претчувство дека се работи за nescafe, и стилот на изразување и глупоќата ме тераат да помислам дека легендата се вратила на форумов.

едит



Нескафе, ти ли си .? :vozbud:
Не е нескафе овој другиов е.
sha.JPG
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
враќањево на Нескафе како Анри кога се врати во Арсенал и даде гол. :D
Како оние на "Све за љубав" кога ќе најдат некој брат или сестра кои не ги виделе од раѓање :D
 
W

Werther

Гостин
Како да ги сокријам видеата и сликите на мојата фејсбук страница така да има нешто како кликни : Ми се допаѓа за да ја видиш содржината или слично.

Или пак сликите да бидат сокриени така да треба да кликне скратен линк од adf.ly за да ја види сликата или видеото.
Majсторе, мене друго нешто ме мачи. Зошто времето порано се броело 356, 355, 354 итн. а сега 2012, 2013, 2014 .?
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
И наградата Веселинова за "Да не беше темава ќе легнев да си спијам ама кога веќе си ја отворил дај ќе те мајтапиме" иде во рацете на..
вака го осеќам како недоебан , ќе напишат едно постче и бегаат ... не е занимливо :place: а ме расони и мене
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Мајмуни кажете.!
Или не знаете.?
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
hitler gi palel drugite a trebalo i on da se spali go u go e**m bolniot pamet
 

Kajgana Shop

На врв Bottom