Како ви е поубаво - со кондом или без?

Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.674
Поени од реакции
4.205
Без кондом многу боље филинг не е тоа,тоа со кондом.
 

Scorpion_MKD

Бездомник
Член од
19 април 2011
Мислења
36
Поени од реакции
88
Абе дај не зезај Кондом ДА со непозната партнерка некој излет со шема за еден вечер. Инаку вака да знам дека се е ок со парнерката каков кондом бе нема шанси нема никаков филинг со тоа е катастрофа исто како да си купиш пи**а од гума па да имаш секс. :ROFLMAO::ROFLMAO: Па некогаш е подобро и да ти го :drk: отколку да го ставиш вантре со чадор. А тоа демек заштита од бременост може у мал процент ама треба да сум токмак (ВОЛ) па да не осетам кога ми иде ми иде бе брат бегај на страна вади нема чекај уште малку уште малку и оп бидна беља. А заштита од полово преносливи болести да тука симнувам капа и користам у крајна ситуација. (y)
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
Да ебаш со кондом ти е исто како да лижаш сладолед преку стакло :)
 
Член од
11 јуни 2011
Мислења
249
Поени од реакции
166
мујо зел да ебава некоја дома а хасо го гледал преку пенџере,стасал мујо до бодито ги турнал гајчите и почнал да ебе...и хасо му вика боди мујо..и мујо бодам хасо бодам нешто слично и со кондом ти е :D
 

Shineboy

(Лепотан)
Член од
21 мај 2012
Мислења
90
Поени од реакции
13
Abe se razbira deka bez kondom e najubavo , ali ako podrazmislam so ne bolesti sega ima podobro e so kondom.....
 
Член од
22 мај 2012
Мислења
109
Поени од реакции
34
Без кондом не сум пробал стварно незнам,,..,.....
 
Член од
26 јуни 2012
Мислења
131
Поени од реакции
105
И за нас женските има разлика дали е со или без, и од мое лично искуство зборувам, и од тоа што сум слушала од други. Мене ми е поубаво без, полесно свршувам така, ама не ми се ризикува секогаш.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Без кондом е подобро но по ризично :)
 
F

FARANG

Гостин
Glupa tema... Normalno 100% podobro e bez. Ako veke mora togas OKAMOTO 0,02 mm ili eventualno 0,03 mm
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.975
Поени од реакции
10.652
незнам зашто се поставуваат прашања на кои однапред е познат одговорот :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom