Каков монитор користите?

Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
CTX 17"!Znam deka ne e ramen ekran malku postar ama sepak sluzi i ne me izneveril!!!!!!!:cuc:
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
MegaVision 19 '' LCD
 

Devilking

Tasmanian Devil
Член од
16 јануари 2006
Мислења
664
Поени од реакции
1
Користев MAG Inоvision 19" (додека не цркна) ... сега моментално ProView 17"
 
Член од
6 април 2006
Мислења
18
Поени од реакции
0
ProView 19'' CRT (уште се подобри за графика)

btw да не знае некој кај можам да најдам BenQ FP93GX(19" 2ms)?

 
Член од
13 март 2006
Мислења
103
Поени од реакции
4
имам дома два CTX 17",едниот е стар 2 и пол години модел EX700F,задоволен сум максимално,а другиот е EX701F,тој е стар 4 месеци и исто така е добар.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
LG 17" LCD L1750SQ:je: ....nee 21" ama ke bide i toa :bip:
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
459
Поени од реакции
48
JAs imam HYUNDAI Image Quest V770 star e edno 3-4 godini ali mene mi e dobar mi vrsi rabota
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Ништо не може да го замени мојот Adi Microscan 5G стар 8 години со тринитрон цевка и тежи над 20kg, али затоа на 1024х768 иде со 115hz:kez:
 

Bubreg

From Dusk Till Dawn
Член од
8 март 2006
Мислења
221
Поени од реакции
1
LCD TFT Samsung SyncMaster 930BF
 

Kajgana Shop

На врв Bottom