Каков монитор користите?

Член од
17 април 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
My new baby....тазе земено 19" LG Flatron L1932P, 4ms, Tilt opcija, Analog&Digital in......и копче за палење :icon_lol:
 

VGC9DCTX9C

Prof. Dr. Zgembo Adišlić
Член од
3 мај 2006
Мислења
101
Поени од реакции
46
Dva komada EIZO FlexScan F77 21" 1600 X 1200 @ 75HzKoga gi kupiv bea beli ali "Kenda Color" si ja zavrsi svojata rabota
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Color, Low Radiation, Non Interlaced

:D:D:D:D:D:D
 
Член од
8 мај 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
Imam lap top Acer aspire 9100 i monitorot e sasvim ok-15.0" XGA TFT LCD.Btw koj e tuka protiv Acer?
 
Член од
4 март 2006
Мислења
99
Поени од реакции
3
Јас го користам Hyundai L17T. Презадоволен сум. Имам и вградена тв карта во мониторот и можам да си глеам телевизија без да го уклучувам PC-то.:je::je::je:

 

Steve Vai

Guitar Wizzard
Член од
14 декември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
7
19` Proview, malce e glomazen, ali super e.
 

LP Fan

Mike Shinoda
Член од
10 мај 2006
Мислења
117
Поени од реакции
1
17" NEC AccuSync LCD-72VM. Dosta zadovolen.
 
Член од
14 мај 2006
Мислења
6
Поени од реакции
0
LG F900P (19" - Flatron)
лудо дете, д машииин,:pishtoldz дизајн...JAJ!
Купи си го ако сакаш очите да ти се исти диоптер како и пред повеке години (ако не си имал некој претходно btw)

Го има во 2 верзии: P (professional) и B (business)
 

Warrior

Born to laugh
Член од
15 декември 2005
Мислења
375
Поени од реакции
3
Од пред некој ден го имам:

 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.869
Samsung Syncmaster tco 17"
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.547
Поени од реакции
7.312
SIMONA^^ напиша:
Jas imam Samsung SyncMaster 755df - so ramen ekran ...
ps.. zadovolna sum
Imam Samsung SyncMaster 755dfx, Totoalno NEzadovolen, gemetrijata mu bese za nikade otkako e kupen 2002god, pred nekoj mesec pocna i da trepka slikata, monitorot place za na servis a ja za na ochen lekar.
 
Член од
28 мај 2006
Мислења
80
Поени од реакции
6
Кај де е за некој ден ќе му славам втор роденден на:
LG F700P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom