Каков монитор користите?

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
тука негде е! Германија кореа...и во двете земиј се одржувало светско првснство во фудбал едно по друго. Да не викате дека нема сличности! Знам дека ќе бришете, ама битно ке се насмеете притоа
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Dimitarc напиша:
тука негде е! Германија кореа...и во двете земиј се одржувало светско првснство во фудбал едно по друго. Да не викате дека нема сличности! Знам дека ќе бришете, ама битно ке се насмеете притоа
Зошто да бришеме? :icon_lol:
Знам дека можеби беа корејски од причина што и јас имав Хенсол од поодамна.

Еве ги информациите:

[FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]Evergreen Hansol was founded in 1965 as a member of the Samsung Group.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]Evergreen Hansol separated from Samsung in 1993.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]Evergreen Hansol Divisions make up one of the largest conglomerates in the Republic of South Korea[/SIZE][/FONT]
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
абе, знаев јас дека е кореа, само што ја барав поврзаноста на тие две земји (германија и кореа) па ете ја...
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Планирам да го џитнам воа кршов од дома (Sampo AlphaScan15") и да си купам Samsung 793DF. Читав добри критики за него ефтин е, а го видов во живо и има добра слика. Ме интересира дали некој го има вој монитор и дали е задоволен?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
bibika напиша:
Eve vakov,edvaj go najdov po netov. Zaljubena sum si vo laptopot!:)

Мојот е по мазен, твојот ко да е делкан со секира е. :icon_lol:
 
Член од
25 декември 2005
Мислења
35
Поени од реакции
1
Jas imam Samsung SyncMaster 755df - so ramen ekran ...
ps.. zadovolna sum
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
vardarce напиша:
Чек нели е истиот лаптоп овај монитор :)?
Не е ист, ама да не забегуваме од темата, има посебна тема за лаптопи. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom