Каков мобилен користите во моментов?

Член од
26 јануари 2006
Мислења
19
Поени од реакции
0
sony ericsson v600i i sega za sega mi e super
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Iaaaaaaaaaaaam w800i i 1 mesec go vezbam ... ahm sa se mislam .. mozam da go kupam w810i za 270 evra..neznam dal da go kupam .. hmm...

 

albanian_boy

pershendetje te gjitheve
Член од
14 април 2006
Мислења
252
Поени од реакции
10
ajde da se dogovorime za ovoj so go imas kolku baras mi si sviga mene mnogu pisi pozdrav
 

albanian_boy

pershendetje te gjitheve
Член од
14 април 2006
Мислења
252
Поени од реакции
10
jas koristam LG3 ne znam so da vi kazam ama najdobar mob ne sum imal dosega ,sum imal nokia,siemens.sonyerikson ama so ovoj mnogu sum zadovolen ,drzi baterija 7 dena si zaboravam koga ke treba da go stavam da go polnam so struja :)) ima li nekoi od tuka so ima vakov mob....
 
Член од
24 мај 2006
Мислења
15
Поени од реакции
0
albanian_boy напиша:
jas koristam LG3 ne znam so da vi kazam ama najdobar mob ne sum imal dosega ,sum imal nokia,siemens.sonyerikson ama so ovoj mnogu sum zadovolen ,drzi baterija 7 dena si zaboravam koga ke treba da go stavam da go polnam so struja :)) ima li nekoi od tuka so ima vakov mob....
KOJ LG3 GO IMAS (8120,8130,8138,8290,8855 MNOGU SE )KOJ KONKRETNO -AKO NEMA BLUTUT TOGAS E OD POSTARITE:blabla:
 

albanian_boy

pershendetje te gjitheve
Член од
14 април 2006
Мислења
252
Поени од реакции
10
jas so go imam e LG3-8180 ama vi kazav deka mnogu sum zadovolen ne gubi mreza,ima slucai da drugite mob telefoni da nemat niedna kocka mreza a mojot da ne izgubi niedna kocka a baska kako so vi kazav i mi drzi bateria do 7 dena,sega zasega dobro e a za blutot nema samo infrared ima ,imam snimeno muziki mp3 i klipovi od kompjuter so USB kabel,edinstvena mana e so nema blutut pozdrav
 

albanian_boy

pershendetje te gjitheve
Член од
14 април 2006
Мислења
252
Поени од реакции
10
jas so go imam e LG3-8180 ama vi kazav deka mnogu sum zadovolen ne gubi mreza,ima slucai da drugite mob telefoni da nemat niedna kocka mreza a mojot da ne izgubi niedna kocka a baska kako so vi kazav i mi drzi bateria do 7 dena,sega zasega dobro e a za blutot nema samo infrared ima ,imam snimeno muziki mp3 i klipovi od kompjuter so USB kabel,edinstvena mana e so nema blutut pozdrav
 

albanian_boy

pershendetje te gjitheve
Член од
14 април 2006
Мислења
252
Поени од реакции
10
pa sto znam sandra ne znam kolku se prodavat koristenite mob kako ovoj so go nosis ti,ti kolku baras jas treba da se rasprasam i planiram da naracam NOKIA 6230i od germanija,samo od tamu moze da ti padne nekoi originalen mob inake tuka ovie modeli sve se od bugarija,pozdrav
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
jas imam Sony Ericsson T-610 veke godina vreme mi e,dobro telefonce spored mene,i nogo si go sakam...!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom