Каков бакнеж најмногу ве возбудува?

Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Е мене па ваков бакнеж најмногу ме нервира.:icon_lol: Зборам, сум се внела во тоа што го кажувам, гестикулирам, објаснувам, претпоставувам дека он екшли ме слуша што брбљам и одеднаш у сред муабет, без упозорење-бап! Бакнеж. После коа ќе прекинеме веќе сум заборавила што ми било муабетот.

Е што треба да помислам, досадна сум му била и си рекол: ај ако ја залапам, може ќе се затне? :pos:
Леееле и мене ваков бакнеж многу ме нервира и дури сум се фатила себеси во такви ситуации така што после тоа ќе се изнервирам во вистинска смисла на зборот само затоа што некој ме прекинал во најинтересното и сум заборавила што сакам да кажам :)))

А сакам долгииии бакнежи, ептен долги....
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Таков што ке ме возбуди максимално,со двете раци во коса,ма и на друго место :pipi:
Да, да, иако јас би рекла со раце.
А покрај него, највозбудлив е тој што долго се очекува ...:pipi:
 

Only*ME

Kaлимеро... :/
Член од
2 август 2008
Мислења
249
Поени од реакции
4
Нежен и спонтан бакнеж усни на усни... :love2: (нешто сличен на овој:))
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Shut up and follow what I'm doing бакнеж:)
Спонтан,додека зборувам,ептен сум занесена во нешто што го зборувам,а тој ме гледа,и само кога сум најмногу возбудена во тоа што го кажувам,ми става прст на уста,и натаму,нели...филм:pos:
Со доза на грубост и грицкање. :)
Е мене па ваков бакнеж најмногу ме нервира.:icon_lol: Зборам, сум се внела во тоа што го кажувам, гестикулирам, објаснувам, претпоставувам дека он екшли ме слуша што брбљам и одеднаш у сред муабет, без упозорење-бап! Бакнеж. После коа ќе прекинеме веќе сум заборавила што ми било муабетот.

Е што треба да помислам, досадна сум му била и си рекол: ај ако ја залапам, може ќе се затне? :pos:
Абе ја тоа го праев на бившата зашо здивуеше коа ке ја заќутев х) И мене ми беше интересно коа после се бунеше као сум ја заќутуел а она не моеше мене иако многу пати пробуеше х) (можам ко оние со куклите со конци шо се да зборам без да отварам уста и не и давам зашо па ми беше ептен слатка коа се нервираше :pipi:)

Старо машко правило ако сакаш да го натераш женско да ќути бар малку, залапај ја :pos2:
Да бе... а ако ти досаѓа слушалки на уши х) И тоа коа и го праев ја нервираше х) Лелеее ама уживав така да ја нервирам х)

:pos:
не мааа.:)
После бакнежот ти враќа na твоето блаботење,и не ти остава место за реплика и фактички неговото е последно...ама само во тој момент! :) Оти најчесто после тоа се губам кај сум стасала.Слабост шо да правиш :P :)
Се информирал човекот на најдоброто место-трач другариците,и после се чудам од каде знае дека тоа прави да се изгубам во превод :)
Игра валкано нели :) Ама не повалкано од мене,со други методи јас се служам да го заќутам :pos: Па да видиме после кој е досаден а.:)
(ако те интересира што е пиши пп :P :pos:)
Абе после и да успее да продужи дур се љубиме ќе смислам шо да и вратам.. се заќутуе уствари за да купиш време х):pos:

у врат коа ќе ме пољуби...одма се еректирам!
Еееее и тоа многу го користат против мене а и мене исто ми се дешава :/ ептен се бичес :/ И не се разбираат од збор :/

Не се будали ма, ќе закачите некоја болест на плуќа и двајцата. :pos:

Јас сакам убав, влажен, нежен, страстен, груб, со грицкање.
Секој според пригодата. :pipi:
Абе може се закачуе болест ама сум пробал и знам како е :) ептееен е романтично (мада не сум по романтика ама тоа е ептен :pipi:)

Кравата. Нејзината рака околу неа. Грубо повлекување и слатка насмевка. Нејзиното јазиче на моите усни, и повлекување кога сакам да превземам. Истото повторно со нежен, мек... допир усни на усни кој дава чувство на мед кој од високо го сипувам на нејзините усни. Вкус на помешан лимон и мед...
Двете нозе околу мене, нејзиното тело припено на ѕидот, а рацете околу мојот врат. Налик на анаконда која ме обвива и сака да ме убие... страстно уживајќи во мојот одговор, конкретен и без дилеми... нема веќе правила, копчињата сами се откопчуваат, бидејќи медот од усните веќе слој по слој се спушта по нејзиното мазно стомаче...........................................
Ееее брат добро е ова ама проблем има... ја ич не сакам мед... :/ ако може со чоколаден прелив...

Ај сеа ја за мене да ви кажам.... Највеќе сакам коа ќе се деси спонтано... онака непланирано... и ќе почне полека онака ептеен полека... (без мешање на јазик тука) и полека почиња и јазик да влага у игра и преминуе у страсен бакнеж онака баш лигавење да се изедеме :pipi:
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
1
Француски ofcourse :) и сакам кога ме бакнува по вратот ММММ :cheeky2:
 
M

MIL

Гостин
Najmnogu sakam baknevcinja koj traaat dolgo i sakam dodeka se baknuvame da se zaneseme sakam da uzivame i dvajcata mwa mwa mwa do mojata ligishkaaaaaaaa
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
На невообичанеи места и ситуации.
Околината, пејсажот, времето, итн навистина ми влијаат врз состојбата на умот во тие моменти. Само бакнежот не е полн доколку и поубавата половина не го дели истото чуство за естетика.:icon_lol:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
оној кој му фали 1 милиметар за да се случи...а не се случува...ауууууу такви моменти.....умирам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom