Каков бакнеж најмногу ве возбудува?

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Бакнеж на дожд додека истура,ама онака истура јако,не да роси по малце.Е мислам дека тука веќе паѓам во транс.:)
Не се будали ма, ќе закачите некоја болест на плуќа и двајцата. :pos:

Јас сакам убав, влажен, нежен, страстен, груб, со грицкање.
Секој според пригодата. :pipi:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не се будали ма, ќе закачите некоја болест на плуќа и двајцата. :pos:

Јас сакам убав, влажен, нежен, страстен, груб, со грицкање.
Секој според пригодата. :pipi:
А бе не ми крши филм види ја сеа... плус рачунај после тоа може ќе си најдеме ја и он начин да се стоплиме, одма и вие мрачни мисли, не може човек во дождот да ужива.:icon_lol:
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
долг и спор бакнеж придружен со нежна и топла прегратка и шепот на увце.....ммммммммммм.....:love2:
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..аууу крејзи ин лов ..тотално си во право... нешто најсекси е она на дожд..тоа истура ..капки по лицето...целите мокри додекаа ја и он ...со усните споени...па загрлени..ууууу :vozbud:..ауу тоооопп..
 

Спирка

Чорбаџиска Кучка
Член од
1 октомври 2008
Мислења
394
Поени од реакции
14
Зависи од расположението. Некогаш сакам кратки и слатки, а некогаш долги и страсни. ..И секако малку грицкање е пожелно, но сепак бакнеж кој најмногу ме возбудува е оној на вратот!
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Доволно е да знае дотичната личност :wink:
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
хмм.. Нежен, сладок, долг, лигав и страствен полов бакнеж :pusk:
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Shut up and follow what I'm doing бакнеж:)
Спонтан,додека зборувам,ептен сум занесена во нешто што го зборувам,а тој ме гледа,и само кога сум најмногу возбудена во тоа што го кажувам,ми става прст на уста,и натаму,нели...филм:pos:
Со доза на грубост и грицкање. :)
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
На почетокот усните само се допираат, па следува лижувкање по нив, полека, нежно и романтично, па станува се побрзо, пострасно, поинтересно, се преминува на грицкање, бакнежи по врат и грицкање кај ушенцето :wink:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Кравата. Нејзината рака околу неа. Грубо повлекување и слатка насмевка. Нејзиното јазиче на моите усни, и повлекување кога сакам да превземам. Истото повторно со нежен, мек... допир усни на усни кој дава чувство на мед кој од високо го сипувам на нејзините усни. Вкус на помешан лимон и мед...
Двете нозе околу мене, нејзиното тело припено на ѕидот, а рацете околу мојот врат. Налик на анаконда која ме обвива и сака да ме убие... страстно уживајќи во мојот одговор, конкретен и без дилеми... нема веќе правила, копчињата сами се откопчуваат, бидејќи медот од усните веќе слој по слој се спушта по нејзиното мазно стомаче...........................................
 

Kajgana Shop

На врв Bottom