Каков бакнеж најмногу ве возбудува?

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Спонтан,додека зборувам,ептен сум занесена во нешто што го зборувам,а тој ме гледа,и само кога сум најмногу возбудена во тоа што го кажувам,ми става прст на уста,и натаму,нели...филм:pos:
Е мене па ваков бакнеж најмногу ме нервира.:icon_lol: Зборам, сум се внела во тоа што го кажувам, гестикулирам, објаснувам, претпоставувам дека он екшли ме слуша што брбљам и одеднаш у сред муабет, без упозорење-бап! Бакнеж. После коа ќе прекинеме веќе сум заборавила што ми било муабетот.

Е што треба да помислам, досадна сум му била и си рекол: ај ако ја залапам, може ќе се затне? :pos:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Спонтан...и долг.
Недозволен.
Шознам,tongues out?:)
Коа ќе размислам,придавам големо значење на бакнежите,а не знам зошто.
Не би знаел конкретно да определам што ме возбудува,а што не,повеќе ги делам на убави и...well,не толку убави:).
Знам што не сакам,во секој случај.:nesvest:
 
P

PewDiePie

Гостин
Е мене па ваков бакнеж најмногу ме нервира.:icon_lol: Зборам, сум се внела во тоа што го кажувам, гестикулирам, објаснувам, претпоставувам дека он екшли ме слуша што брбљам и одеднаш у сред муабет, без упозорење-бап! Бакнеж. После коа ќе прекинеме веќе сум заборавила што ми било муабетот.

Е што треба да помислам, досадна сум му била и си рекол: ај ако ја залапам, може ќе се затне? :pos:
Старо машко правило ако сакаш да го натераш женско да ќути бар малку, залапај ја :pos2:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Бавен, долг, и тоа кога со двете раце ми го допира лицето и вратот!
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Не е толку важен бакнежот туку личноста со која се бакнувате :back:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
102
Поени од реакции
6
[zEUs];1815643 напиша:
Не е толку важен бакнежот туку личноста со која се бакнувате :back:
E vazen i toa mnogu, ako e nekoj so neznae da se baknuva pa samo se ligavi da ti zgadi zivotot pa makar bila taa osoba koja neizmerno ti znaci.

Mene licno me vozbuduva baknez koj e nezen i koj prodolzuva kon vratot, a potoa na grbot i togas definitivno poluduvam.:smir:
 
С

Сатори

Гостин
Оној што прави да се наежам.
Кога ќе почне со образот, полека ќе се спушти надоле кон вратот и на крајот ќе заврши со усните со најмекиот и најнежниот бакнеж на светот.
Ммм ... препуштање на емоциите.:pipi:
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Е мене па ваков бакнеж најмногу ме нервира.:icon_lol: Зборам, сум се внела во тоа што го кажувам, гестикулирам, објаснувам, претпоставувам дека он екшли ме слуша што брбљам и одеднаш у сред муабет, без упозорење-бап! Бакнеж. После коа ќе прекинеме веќе сум заборавила што ми било муабетот.

Е што треба да помислам, досадна сум му била и си рекол: ај ако ја залапам, може ќе се затне? :pos:
:pos:
не мааа.:)
После бакнежот ти враќа na твоето блаботење,и не ти остава место за реплика и фактички неговото е последно...ама само во тој момент! :) Оти најчесто после тоа се губам кај сум стасала.Слабост шо да правиш :P :)
Се информирал човекот на најдоброто место-трач другариците,и после се чудам од каде знае дека тоа прави да се изгубам во превод :)
Игра валкано нели :) Ама не повалкано од мене,со други методи јас се служам да го заќутам :pos: Па да видиме после кој е досаден а.:)
(ако те интересира што е пиши пп :P :pos:)
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Хм , епа моментално ме возбудува онаков .. совршен :)
Најпрвин спори бакнежи без јак ,прсти кој минуваат низ коса и го допираат вратот и лицето , па потоа полека отварање на устата и внесување на јазикот во игра..
 

Miss.Stelliossa

♥ ♥ ♥ Princess anytime ♥ ♥ ♥
Член од
29 ноември 2008
Мислења
50
Поени од реакции
7
Па што знам?! Многу сакам кога дечко ми ме бакнува долго долго , без да правиме муебет никаков и сме посветени само на бакнежите (различни бакнежи со различен интензитет), така тивко мирно,само јас , он и бакнежите... ова и тоа како ме пали... и на крај од бакнување испаѓа друго... :vozbud::kesa:

:pipi:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Нежен, од задната страна на вратот, накај тилот. Е тогаш се ежам ко ненормален :vozbud:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Таков што ќе резултира со неколкучасовен секс. :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom