Какви сте биле како деца ?

Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Предшколска возраст бев обична, научив да пишувам на 4, не правев некој проблеми
Основно бев нечешлана, запуштена несвесна, не сакав да учам сакав да читам книги затоа си читав по 2 книги во 3-4 дена, киснев в библиотека и нашколо ни една четворка немав сите беа кецој
Средно бев главна во секоја манџа запршка, со сите се здружив, мислите од романите ги пренесов во математиката, така кога ќе видеа сите наставници дека прва оценка ми е 5 математика и физика автоматски пишеа петки како печатени
Заправо јас само тоа праев, шетав со друштво и решавав задачи место филм да гледам :)

Леле точакот bmx... изгледа упорна бев пошто со години одев искршена од обиди сама да научам да возам точак
И дарежлива бев, знам зошто еднаш ја украдов пензијата од дедо ми и за сите купив чоколади....
 
Последно уредено:

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Ја уште сум таков. Само шо не сум нит мал нит плав нит сладок :(
Ногу е необично и уникатно да си таков, ама битно е јако.
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
На господ бељата
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Ja bev dete koe uste na 3 god sakase po celi denovi da crta. Na 4 ipol-5 nauciv da citam i pisuvam isto i da brojam. Osven sto me interesirase skolo obozavav da igram na Nintendo i na Atarito od tatko mi :P i od sekogas si bev miren,a isto i sea. Iako sum bil potajno zarce aka bckalo al toa nisto ne se racuna :)
 
M

MysteryMan23

Гостин
Убав, паметен,најјак на нинтендо на сите игри па после и на кантер од кога почна да се игре, тренирав фудбал од 3то до 1ва средно,сите девојчина од класо беа по мене и то :D
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.583
Поени од реакции
13.220
Гадурија тешка разгалена. :D Памтам ко низ сон лижев сладолед и бев сио фиран на фаца напраен и беа собрани повеќе роднини и пријатели кај нас дома и сите ми се смееја и фаќаа сеир дека сум фиран и јас не сум поднесувал ич мајтап на моја сметка, сум му искарал се и сум го шлакнал сладоледот на ѕид :D Па после преваросувале кутрите дома и така. Сум бил паметен ептен ко за годините, најпрво англиски сум знаел па македонски и шпански паралелно (јебем ти сапуници) али и ептен ептен разгален. Да имам такво детиште не знам како ќе издржам, сфффака част на моиве. :ROFLMAO:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Бев многу немирна,само со машки се дружев,крадев,цела бев во модрици,еднаш ме бараа со полиција,многу бев бесна,цел ден бев надвор неможеа да ме приберат и со сите се закачав
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Бев многу немирна,само со машки се дружев,крадев,цела бев во модрици,еднаш ме бараа со полиција,многу бев бесна,цел ден бев надвор неможеа да ме приберат и со сите се закачав
Oд кај се закачвеше поќе од позади или од напред?
 
Член од
18 март 2017
Мислења
42
Поени од реакции
65
Мирно девојче сум била дај ми боички и хартија и таму ке си останам. :гик:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom