Какви патики носите?

Член од
10 август 2010
Мислења
183
Поени од реакции
7
М

Мартин`

Гостин
Црни незнам, иначе исти вакви само бели ги има во Outlet-ot кај салата Борис Трајковски и се 3000 и нешто денари..
Малце офтопик ќе затерам, во аутлетот во борис трајковски има адидас? минатиот пат кога видов имаше само пума,капа и уште некои.
Боби[Мкд];3801078 напиша:
Ја пратам редовно, моментално најк нема, адидас и лакосте има... :)
Ве цитирав вас оти гледам сте купувале од таму да не знаете случајно сабајле од колку отвараат ?
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
nike-rt1-high-black.jpg

Може да ми каже некој дали има вакви патики во Македонија и ако има каде? И ако нема, дали може да се нарачаат од некаде :)
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Прегледај го приврзокот 35378

Може да ми каже некој дали има вакви патики во Македонија и ако има каде? И ако нема, дали може да се нарачаат од некаде :)
Not in a gazillion years. Нема :/
Ако не најдеш исти, Rocawear имаат речиси исти (R Plus Evolution), можеш да си нарачаш од официјалната страница.
 
Член од
29 септември 2010
Мислења
21
Поени од реакции
0
А како овие вториве nike има тука некаде? Летово сакав да си земам такви ама розеви, немаше бројче :(
ниту едни патики не ми се од тука, само дисито ми се купени од тука иначе сите до сеа патики и најкот ке ги зимам од америка.. после да ти кажам иам другарче американец е и јас си наогјам од гугл патики што ми се свигаат му пракјам слики и он ако најде ми ги купува и ми ги пракја или по пошта или он коа доагја а има и страни по интернетов што моеш да си порачаш и има мн поголеми избори отколку овие нашиве продавници :)

--- надополнето ---

Прегледај го приврзокот 35378

Може да ми каже некој дали има вакви патики во Македонија и ако има каде? И ако нема, дали може да се нарачаат од некаде :)

вакви патики има мој другар купени му се од германија а преку кој или преку што појма неам знам дека има ИСТИ вакви
 

Kajgana Shop

На врв Bottom